Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
2023-06-07 10:08:36 - Pio
Pogoń II Skotniki - Pychowianka Kraków 2:0

Data meczu: 2023-06-04 17:00:00

Opis meczu

Pychowianka przystąpiła do kolejnej próby, by walka o awans pozostała w rękach i nogach zawodników Pycho. Zwycięstwo w trzech ostatnich meczach gwarantowało bowiem Pychowiance awans, bez względu na wyniki pozostałych drużyn. Niestety kolejny raz wielka szansa przerosła zespół i rezerwy Pogoni wygrały 2-0.
Pierwsza bramka padła w ostatniej akcji pierwszej połowy i wyraźnie podcięła skrzydła Pychowiance, która w drugiej połowie nie nawiązała do dobrej gry z pierwszej połowy. Druga bramka sprawiła, że ataki Pycho stały się bardziej chaotyczne, a nastawienie na próbę odwrócenia wyniku spowodowały duże luki w grze obronnej przez co to Pogoń była bliższa podwyższenia wyniku, ale zmarnowała choćby rzut karny.