Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240

Autor

Pychowianka Kraków - Aktualnoťci - opisy meczów

1/39 Następna
Dodano: 2019-05-20 13:10:36 przez: Pio
Po bardzo dobrej pierwszej połowie, w której wyszliśmy na prowadzenie i mieliśmy kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia prowadzenia, nikt nie przypuszczał, że w drugiej połowie wypuścimy zwycięstwo z rąk, a wynik spotkania będzie aż tak niekorzystny. Szczególnie, że w pierwszej połowie kontrolowaliśmy przebieg spotkania, nie pozwalając na zbyt wiele rywalom. Niestety, druga połowa pokazała dobitnie, że futbol to gra błędów i podarowaliśmy Piastowi trzy z czterech bramek. Najpierw samobój po rzucie rożnym, chwilę później błąd Tomka Łucka po kolejnym kornerze wyprowadził Piasta na prowadzenie. Kontra na 1-3 podcięła Pychowianom skrzydła, a bramka z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry, to efekt złego ustawienia naszego golkipera, co znaczenie ułatwiło strzelcowi umieszczenie piłki w siatce. Wynik 1-4 jest zły, gra momentami dobra, fakt, że brakowało odwagi i zagrania do środka, a nasi zawodnicy często podejmowali złe decyzje, ale w kolejnym już meczu dobrze wygląda otwarcie gry i próba rozgrywania od bramki. Trening i praktyka czyni mistrza i w następnych spotkaniach możemy się spodziewać lepszej gry i przede wszystkim wyników.
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2019-05-11 14:34:45 przez: Pio
W związku z wycofaniem się z rozgrywek drugiej drużyny Gajowianki, wszystkie drużyny w rundzie wiosennej dopisują sobie trzy punkty w "starciu" z drużyną z Gaja. Wyniki z pierwszej rundy zostały utrzymane, ponieważ Gajowianka II rozegrała 50% spotkań w sezonie.
Dodano: 2019-05-02 13:26:49 przez: Dzikson, Pio
Jako że ze względów pogodowych nie byliśmy w stanie rozegrać meczu z Gromem, głód piłki i chęć zdobycia 3 punktów jest jeszcze większy . Tym samym zapraszamy wszystkich Kibiców na kolejny mecz, w którym podejmiemy drużynę Pozowianka Pozowice. Czeka nas kolejny mecz o 6 punktów, bo drużyną gości jest bezpośrednimi sąsiadami w tabeli. Ostatni mecz zakończył się naszym zdecydowanym zwycięstwem 4:1 i nie miałbym nic przeciwko by wynik ten przynajmniej powtórzyć. Mecz odbędzie się na boisku Tramwaju ul. Praska 61a o godzinie 17.00.  Nastroje bojowe, ochota do gry wielka, szyki zwarte, więc do boju Pycho!!! Dziki
Dodano: 2019-04-30 22:37:50 przez: Dzikson
Wszystkich Pychofanów zapraszamy na kolejny mecz z udziałem Pychowianki. Tym razem rozegrany mecz o 6 punktow z drużyną Gromu Kraków. Ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Pycho 2:1. Liczymy że będziecie wspierać naszych i że pierwsza połowa derbów będzie powtórzona w środę tylko przez 90 minut i pewnie pokonamy naszych przeciwników. Chce się powiedzieć: " kiedy jak nie teraz, z kim jak nie z Gromem". Z pycho pozdrowieniem
Dodano: 2019-04-28 22:01:50 przez: Dzikson
Przy fatalnej pogodzie przyszło nam rozegrać mecz z Pogonią Kraków. Wiedzieliśmy że przeciwnik jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, zwłaszcza że Pio miał do dyspozycji tylko 11 zawodników. Ku zaskoczeniu wszystkich zawodnicy Pychowianki walecznie stawiali czoła faworytom i po pierwszych 45 minutach był wynik 1:1, tak samo jak w czerwonych kartkach. Zawodnikami ukaranymi był Faber i Dybson. W drugiej połowie zabrakło sił koncentracji a i Pogoni wychodziło wiecej niż chyba sami chcieli. Worek z bramkami się szybko rozwiązał i Pogoń zaaplikował nam ich jescze 8, tracąc przy tym jedno trafienie. Ozdobą meczu była na pewno bramka dla Pycho, której autorem był Solo, ale myślę że trzeba podkreslić świetną pierwszą połowę naszej druzyny, dająca nadzieję że zaczyna być widac rekę Pio w boiskowych poczytnaniach drużyny.