Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240

Autor

Pychowianka Kraków - Aktualnoťci - opisy meczów

1/38 Następna
Dodano: 2018-11-10 18:10:08 przez: Dzikson
W trudnych warunkach, bo przy gęstej mgle przyszło nam rywalizować z Armatura Krakow. Niestety "gospodarze" szybciej zaadoptowali się do aury i szybko strzelili dwie bramki. Później mimo chęci naszych zawodników to jednak Armatura była drużyna dojrzalsza, lepiej zorganizowaną i nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa z rąk. Nie ma co w większych szczegółach opisywać meczu, należy tylko pogratulować 3 punktów przeciwnikom i patrzeć z nadzieją na rundę rewanżową. Niestety ze smutnymi minami przyjdzie nam przezimować te kilka miesięcy. Jednak znając drużynę, ich charakter i wolę walki, a także zaangażowanie trenera. Należy oczekiwać że na wiosnę będziemy srogo rewanżować się drużynom które zdobyły z nami punkty, a Pycho będzie w końcu pięła się na coraz wyższe miejsce w lidze.  Liczymy że KIBICE w wiekszej ilości i z jeszcze większym zaangażowaniem będą nas wspierać, a drużyna odwdzięczy się bramkami i emocjami nie tylko podczas ligowych spotkań.   W imieniu zawodników i zarządu dziękuję KIBICOM za obecność podczas tej rundy i zapraszam na kolejne mecze ale już w 2019 roku!!!
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2018-11-04 16:54:42 przez: Dzikson
Po zaciętym i wyrównanym meczu, Pychowianka remisuje z Trzebolem 2:2. Dziękujemy piłkarzom za walkę do ostatniej minuty, a kibicom za wspaniały doping. Zawodnicy uczcili bramki dubletem kołysek. W pychowickiej braci witamy Kacpra i Natalię, a szczęśliwym rodzicom składamy najlepsze życzenia i gratulacje. Strzelcami bramek byli Krzysiek Bartos i Artek Krasnoszczuk.
Dodano: 2018-10-21 17:05:50 przez: Dzikson, Pio
Niestety przegrywamy u siebie mecz z piłkarzami z Rzozowa. Mieliśmy kilka świetnych sytuacji których nie korzystaliśmy. Niestety musimy poczekać na rehabilitację naszych pupili aż 2 tygodnie. Przypominam że za tydzień czeka nas przerwa. Do zobaczenia więc 4 listopada.
Dodano: 2018-10-16 17:28:13 przez: Pio
Jak nie idzie, to nie idzie. Po dwóch meczach ze zdobyczami punktowymi, znowu musieliśmy uznać wyższość naszych rywali. Tym razem skuteczniejszym zespołem okazał się Piast Skawina, który wykorzystał atut własnego boiska i dwie dogodne sytuacje zaminił na gole. Pychowianka odpowiedziała tylko jednym trafieniem, Krzysztofa Bartosa.