baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska

Wyszukiwarka artykułów:

W tre¶ci i tytule
W tre¶ci
W tytule
Autor

Pychowianka Kraków - Aktualnoťci - wywiady

1/7 Następna
Dodano: 2022-01-04 06:18:15 przez: DZ
  Najlepszy prezent w życiu, jaki otrzymałeś pod choinkę to ?   Nie mam faworyta, wszystkie prezenty sprawiały mi radość   A w tym roku chciałbym otrzymać ???   Dłuższą dobę.   Kiedy dowiedziałeś się, że Świętego Mikołaja nie ma. A może on jednak istnieje ?   Istnieje i ma się dobrze, dzięki dobrej pracy innych Mikołajów i Mikołajek.   Ulubiona potrawa przy Wigilijnym stole ?   Barszcz z uszkami i kapusta z grochem  
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2021-12-30 06:18:32 przez: DZ
Najlepszy prezent w życiu, jaki otrzymałeś pod choinkę to ? Koszulka Barcy od narzeczonej   A w tym roku chciałbym otrzymać ?? W tym roku Mikołaj już mnie odwiedził   Kiedy dowiedziałeś się, że Świętego Mikołaja nie ma. A może on jednak istnieje ? Oj za wcześnie ????    Ulubiona potrawa przy Wigilijnym stole ? Uszka Mamy  !      
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2021-12-29 08:14:55 przez: DZ
  Najlepszy prezent w życiu, jaki otrzymałeś pod choinkę to? Zabrzmi górnolotnie, ale każdy otrzymany prezent jest „najlepszy” , jeśli jest podarowany od szczerej, bliskiej i życzliwej osoby. Wartość materialna jest bez znaczenia, liczy się gest.   A w tym roku chciałbym otrzymać??? To wie tylko Św. Mikołaj, nie zapeszajmy!   Kiedy dowiedziałeś się, że Świętego Mikołaja nie ma. A może on jednak istnieje ? Istnieje. A kto niby dostarcza te wszystkie prezenty???   Ulubiona potrawa przy Wigilijnym stole ? Nie znoszę karpia! Stawiam zatem na pierogi i barszcz z uszkami. Klasyka.  
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2021-12-28 06:27:38 przez: DZ
Najlepszy prezent w życiu, jaki otrzymałeś pod choinkę to?   Najbardziej w pamięci mam te prezenty, które znalazłem pod choinką jak byłem dzieckiem. Wymarzone, te o które prosiłem w liście św. Mikołaja i on rzeczywiście je przyniósł. To było najfajniejsze uczucie i teraz sam widzę podobne reakcje u swojego syna, kiedy otwiera paczki i widzi to, co o co prosił w liście.   A w tym roku chciałbym otrzymać?   Więcej czasu z synem oraz przynajmniej 24h bez powiadomień w telefonie. Coraz częściej brakuje mi spokoju. Kiedy dowiedziałeś się, że Świętego Mikołaja nie ma. A może on jednak istnieje?   Jak nie ma? On jest i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej.    Ulubiona potrawa przy Wigilijnym stole?   Od kiedy pamiętam to mandarynki! A tak na serio to rolmopsy - zawijane śledzie z ogórkiem, cebulą. Ogólnie bardzo lubię śledzie, ale tylko na mokro!
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2021-12-27 06:42:53 przez: DZ
  Najlepszy prezent w życiu, jaki otrzymałeś pod choinkę to?   Chyba nadal na taki czekam.   A w tym roku chciałbym otrzymać? Uprząż wspinaczkowa żebym wspinając się nie upadł i głupiego ryja nie rozwalił.   Kiedy dowiedziałeś się, że Świętego Mikołaja nie ma. A może on jednak istnieje? Nie rozumiem pytania.   Ulubiona potrawa przy Wigilijnym stole? Proste, pierogi ruskie.  
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2021-12-26 12:17:40 przez: DZ
  Najlepszy prezent w życiu, jaki otrzymałeś pod choinkę to ? Grę Gunship 2000 na Amigę. Zupełnie przypadkowo znalazłem ją w szafie, jeszcze przed świętami i nawet zdążyłem przetestować. Wiem – to straszne. A w tym roku chciałbym otrzymać ???  Kartę podarunkową do Taurona :) Kiedy dowiedziałeś się, że Świętego Mikołaja nie ma. A może on jednak istnieje ?  Jak to ″nie ma″? Słuchajcie, ja mam małe dzieci i zupełnie nie wiem, co macie na myśli.  Ulubiona potrawa przy Wigilijnym stole ? Zupa rybna. Kiedyś robiła ją moja mama, teraz próbuję ja. Wydaje mi się, że zupa rybna w tym wydaniu to dość mało znane danie. Otóż w niej nie pływają kawałki ryb, jak w typowej zupie. Robi się ją na głowach karpi, a podaje z kluskami.  
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2021-12-25 18:51:16 przez: DZ
Najlepszy prezent w życiu, jaki otrzymałeś pod choinkę to ? Od 5 do chyba 13 roku życia zawsze otrzymywałem pod choinkę piłkę do nogi – każda cieszyła tak samo. Trzeba tu wspomnieć, że niestety moje piąte urodziny wypadały jeszcze w latach 80tych więc piłka to był wtedy prawdziwy rarytas… Na początku szczytem marzeń była oczywiście tzw. „biedronka” , potem takie dziwne wynalazki w kolorach czarno – seledynowych..  A w tym roku chciałbym otrzymać ???  Od paru lat marzyłem aby otrzymać trochę „świętego spokoju”… To pokłosie zawodowych przygód. Ale jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to jest szansa, że może w przyszłym roku ten wymarzony prezent znajdę pod choinką. Kiedy dowiedziałeś się, że Świętego Mikołaja nie ma. A może on jednak istnieje ?   Oczywiście, że istnieje… W ludziach takich jak społeczność Pychowianki. Nawiązuje tutaj do zorganizowanej przez Ciebie akcji pomocy dla Pana z Pychowic. To dla mnie kwintesencja „św. Mikołaja”.    Ulubiona potrawa przy Wigilijnym stole ? Ktoś, kto był przy stole wigilijnym u rodziny Solaków i Grylewiczów może odpowiedzieć tylko w jeden sposób: KOTLECIK GRZYBOWY.  Nasza prababcia, w czasach, gdy nie marnowało się nic a nic jedzenia wymyśliła proste a genialne danie. Grzyby z wigilijnej zupy grzybowej mieliła a potem robiła z tychże grzybów coś a’la sznycelek. Poezja…
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2021-12-23 22:20:28 przez: DZ
Najlepszy prezent w życiu, jaki otrzymałeś pod choinkę to ? Rok temu w Wigilię dowiedziałem się że będę ojcem A w tym roku chciałbym otrzymać ??? Czytnik Kindle Kiedy dowiedziałeś się, że Świętego Mikołaja nie ma. A może on jednak istnieje ? Jak miałem 5-6 lat, złapałem brata jak przebiera się za Mikołaja Ulubiona potrawa przy Wigilijnym stole ? Pierogi z suszonymi grzybami i kapustą.
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2021-12-23 08:24:45 przez: DZ
Najlepszy prezent w życiu, jaki otrzymałeś pod choinkę to ? Hmmm, z każdego prezentu się bardzo cieszę. Mam nadzieję że ten najlepszy jest ciągle przede mną.   A w tym roku chciałbym otrzymać ??? Nie mam jakiegoś wymarzonego prezentu gwiazdkowego.   Kiedy dowiedziałeś się, że Świętego Mikołaja nie ma. A może on jednak istnieje ? Nie istnieje?? Przecież przynajmniej od początku grudnia codziennie jest w TV ????   Ulubiona potrawa przy Wigilijnym stole ? Siemieniatka, tradycyjne danie które co roku przyrządza moja babcia z Jaworzna. Zupa mleczna z bakaliami i siemieniem konopnym, magia w pysku.  
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2021-12-21 21:07:53 przez: DZ
Najlepszy prezent w życiu, jaki otrzymałeś pod choinkę to ? Kolejka PIKO . A w tym roku chciałbym otrzymać ??? Książki (już zamówione). Kiedy dowiedziałeś się, że Świętego Mikołaja nie ma. A może on jednak istnieje ?  Ok. 8-9 lat ,kiedy znalazłem prezenty dla siebie. Ulubiona potrawa przy Wigilijnym stole ? Kapusta z grochem .
komentarzy: 0 czytaj dalej »