baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska

Wyszukiwarka artykułów:

W tre¶ci i tytule
W tre¶ci
W tytule
Autor

Pychowianka Kraków - Aktualnoťci

1/145 Następna
Dodano: 2020-10-24 21:04:50 przez: Pio
Po porażce w ostatnim meczu z Kaszowianką II mocno skomplikowaliśmy sobie sytuację w lidze i zamiast wskoczyć na podium, spadliśmy na szóste miejsce. Pozostały dwa mecze, w których nie możemy pozwolić sobie na stratę jakichkolwiek punktów, by na koniec jesieni móc realnie myśleć o skutecznym pościgu za wiceliderem. Naszym rywalem w jutrzejszym spotkaniu będzie zespół Albertusa, z którym w poprzednim sezonie zremisowaliśmy 2:2, a między słupkami stanął...Jakub Piasek. Nasz zespół kolejny raz jest głodny zwycięstwa i z pewnością zechce zrehabilitować się za nieudany mecz w ostatniej kolejce. #TylkoPycho!  
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2020-10-19 22:14:25 przez: Pio
To jak się układał przebieg spotkania, można określić mianem prawdziwego futbolu, dramaturgia, jakiej próżno szukać na codzień, podróż od ciężkiego knockdownu, po powrót do walki o zwycięstwo jak w filmach z Rockym, po porażkę na punkty. Zaczęło się nieźle, od dobrych i groźnych ataków Pycho, jednak po kilku błędach inicjatywa przeszła na stronę Kaszowianki i gospodarze drenowali obronę przyjezdnych, głównie dzięki akcjom swojego kapitana. 1-0, 2-0 i dwie kontuzje do przerwy po stronie strat i kilka groźnych akcji, z obitym słupkiem pod bramką gospodarzy. I fenomenalne interwencje Fabryczewskiego - tak wyglądała pierwsza połowa. Po przerwie obraz miał się zmienić, jednak szybkie dwie bramki sprawiły, że mało kto wierzył, że tu coś można ugrać. I wtedy zobaczyliśmy w ataku Pychowiankę, która wie jak ma atakować i jest niezwykle groźna. Trafienia Stepaniaka, Piotrowskiego i Piaska sprawiły, że gospodarze mogli czuć zagrożenie. Dwa niewykorzystane karne Kaszowianki też zdawały się przemawiać za piłkarskim powiedzeniu o niewykorzystanych okazjach. Do tego wspomniany wcześniej Fabryczewski - to mogło się udać. Niestety, w szaleńczej pogonii za punktem nasza drużyna coraz częściej zapominała o obronie i jedna z akcji w końcówce meczu przypieczentowała zwycięstwo gospodarzy. Zbyt łatwo tracone gole i kontuzje z pewnością mogą martwić, ale pogoń za Kaszowianką i liczne sytuacje podbramkowe dają powiew optymizmu. Nie wykorzystaliśmy co prawda okazji, by wskoczyć na miejsce i wylądowaliśmy na siódmej pozycji, ale wciąż pozostajemy w  grze. Trzeba walczyć, by nie stracić dystansu w ostatnich dwóch meczach jesieni.
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2020-10-17 22:20:36 przez: Pio
Niedzielny mecz z Kaszowianką będzie kolejnym testem dla Pychowianki, a nasza drużyna zagra w roli faworyta. Dość szybko minęła połowa ligi, a w tym czasie Pychowianka niepostrzeżenie pieła się w górę tabeli, choć wyniki...nie powalały. Brakowało przekonujących serii, że drużyna może włączyć się do walki o awans. I w końcu się doczekaliśmy. Po remisie w wyjazdowym spotkaniu z Rybitwami, przyszło pewne i efektowne zwycięstwo z Gromem, a teraz nasza drużyna jedzie do Kaszowa, by potwierdzić swoje aspiracje. Zwycięstwo z niedzielnym rywalem, prawie na pewno, da nam awans do czołowej trójki. Trzeba tylko zrobić swoje na niełatwym terenie. Mecz z powodu pandemii odbędzie się bez udziału publiczności, więc będziemy starać przesyłać wieści z meczu jak najszybciej. Trzymajcie kciuki. Kaszowianka II Kaszów - Pychowianka Kraków, niedziela (18.10) o 11:00.  
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2020-10-11 21:22:37 przez: Pio
Po dobrym spotkaniu wreszcze możemy dopisać trzy punkty po meczu na Tramwaju. Cały mecz Pychowianka wyglądała lepiej i lepiej operowała piłką. Choć na bramki trzeba było trochę poczekać, to chyba nikt z obecnych na stadionie nie miał wątpliwości, która drużyna jest lepsza. Strzelanie rozpoczął Piotrowski, a później z każdą minutą, gdy miejsca było coraz więcej Pychowianka podwyższała wynik i choć stworzonych sytuacji było jeszcze więcej, to warto zwrócić uwagę na jakość rozgrywania piłki i chęci do strzelania kolejnych bramek. Ostateczenie wynik brzmiał 7:1, a na listę strzelców wpisali się: T.Piotrowski x2, J.Piasek x3, R.Vilas Boas x1 oraz samobój.  
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2020-10-11 10:56:29 przez: Pio
Za niewiele ponad cztery godziny w kolejnym meczu ligowym podejmować będziemy drużynę Gromu Kraków. Tabela i ostatnie wyniki z naszym rywalem wskazują, że mecz do łatwych należeć nie musi. Pychowianka jednak czeka na ustabilizowanie formy i potwierdzenie wysokich aspiracji, więc kiedy jeśli nie dziś, przed własną publicznością? Dla spragnionych sportowych emocji zapraszamy na stadion Tramwaju Kraków, przy ulicy Praskiej. Pychowianka Kraków - Grom Kraków 15:00. #WszyscyNaPycho!  
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2020-10-11 10:52:56 przez: Pio
W zeszły zmierzyliśmy z wiceliderem tabeli, drużyną Rybitw Kraków. Wynik 2:2 przed meczem mógł się wydać kuszący do zaklepania i jeden punkt mógłby wydawać się satysfakcjonujący. Po meczu jednak pozostał spory niedosyt. Nasza drużyna zagrała nierówny mecz i w pierwszej połowie chwile przewagi udokumentowała dwiema bramkami T.Piotrowskiego, jednak zawsze po golu in plus przychodziło rozluźnienie i to co ciężkim wysiłkiem drużyna wypracowała, szybko oddała rywalom i wynik do przerwy brzmiał 2:2. Odmieniona drużyna Pycho w drugich czterdziestu pięciu minutach zdecydowania przeważała, długo utrzymywała się przy piłce i nie pozwoliła Rybitwom na zbyt wiele. Do pełnego obrazu przewagi brakło gola i stąd niedosyt. Po drugiej połowie można było powiedzieć: dobra robota, to jest kurs, którym powinniśmy podążać. Musimy tylko poprawić skuteczność. Standardowo :)
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2020-10-03 22:10:04 przez: Pio
Ligowy terminarz i wyniki jakie padają w kolejnych meczach sprawiają, że wyłączając pierwszą kolejkę sezonu, cały czas gramy z czołówką ligi. Nie inaczej będzie w niedzielę 4 października, jedziemy bowiem na spotkanie z Rybitwami Kraków, które w pięciu kolejkach zgromadziły 13 punktów i są wiceliderem tabeli. Pychowianka po ciężkim starciu z Wieczystą II jedzie odbić się mentalnie i zaliczyć drugie wyjazdowe zwycięstwo. Czy ten plan się powiedzie? Odpowiedź będziemy poznawać 04.10 od godziny 16:00 przy ulicy Golikówka. Serdecznie zapraszamy. #WszyscyNaPycho!
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2020-09-28 23:00:03 przez: Pio
W niedzielę nie było sensacji i ani przez chwilę nie zanosiło się na niespodziankę. Choć początek meczu, to konsekwentne realizowanie planu w defensywie, to w ofensywie wszystkie próby, które z każdą minutą były coraz rzadsze były szybko neutralizowane i nie udało się realizować planu w ataku. To z kolei przekładało się na coraz większe oblężenie bramki Fabryczewskiego i coraz mniejsze pole manewru. Cała gra pod kontrolą Wieczystej musiała przełożyć się na bramki i w końcu przysłowiowy worek z bramkami się rozwiązał i niestety miał bardzo głębokie dno. Nasza drużyna ambitnie próbowała powstrzymywać ataki, niestety widoczna była różnica klas i śmiało można powiedzieć, że drużyna Wieczystej II to nie ta liga. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-14, ale naszym zawodnikiem należą się brawa za próby, za ambitną walkę i grę na tyle, na ile było ich stać z tak wymagającym rywalem. Wracamy do rzeczywistości i gry na poziomie B-klasowym. Walczymy. #WszyscyNaPycho!
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2020-09-25 17:05:48 przez: Pio
W niedzielę o 16:00 staniemy przed szansą odczarowania stadionu przy ulicy Praskiej. Po dwóch porażkach (jedna zweryfikowana jako walkower na naszą korzyść) zmierzymy się z rezerwami Wieczystej, które nie biorą jeńców i po czterech rozegranych spotkaniach mają komplet zwycięstw z imponującą liczbą strzelonych goli. Zadanie wydaje się trudne, ale dzięki temu wzrasta atrakcyjność spotkania, bo Pychowianka przygotowana jest na bój o trzy punkty. Choć różnie mogą się potoczyć losy tego meczu, to niezmiennie w puli są trzy punkty i wystarczy strzelić jedną bramkę więcej niż rywale. Serdecznie zapraszamy na mecz. Pychowianka Kraków - Wieczysta II, niedziela 16:00, stadion Tramwaju Kraków, ul. Praska 61. #WszyscyNaPycho!
komentarzy: 1 czytaj dalej »
Dodano: 2020-09-19 21:32:06 przez: Pio
Dawno Pychowianka nie zaprezentowała się w tak różny sposób w jednym meczu. Pierwsza połowa to świetna postawa drużyny z mnóstwem sytuacji podbramkowych i brakiem skuteczności i druga, w której straciliśmy kontrolę nad meczem i sytuacji mieliśmy niewiele. Jednak komplet punktów zgarniamy po bramce strzelonej w drugiej połowie przez Darka Siwka, dla którego jest to premierowe trafienie w barwach Pychowianki! Mecz można było zamknąć w pierwszej połowie, ale z drugiej strony, dzięki postawie całej drużyny i Fabryczewskiemu w bramce, w drugiej połowie trzymaliśmy się na powierzchni i utrzymywaliśmy czyste konto. Walka, poświęcenie i determinacja pozwoliły na zgarnięcie trzech punktów. Pierwsza połowa była obrazem jaki chcielibyśmy widzieć co tydzień w wykonaniu naszej drużyny, tylko poprawić skuteczność. Optymistycznie możemy patrzeć w przyszłość, tylko musimy pamiętać o konsekwencji i ... wymaganiu od siebie jeszcze więcej, bo drużyna wciąż ma pokłady niewykorzystanego potencjału. Warto chodzić na mecze Pychowianki. Emocje są gwarantowane.
komentarzy: 0 czytaj dalej »