Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240

Autor

Pychowianka Kraków - Aktualnoťci

1/131 Następna
Dodano: 2019-03-18 22:17:37 przez: Pio
Do rozpoczęcia rundy rewanżowej pozostały niespełna dwa tygodnie. Nadszedł więc czas, by zaprezentować terminarz Pycho na wiosnę (walczymy jeszcze o zmianę terminu pierwszego  meczu, na sobotę).   #WszyscyNaPycho!
komentarzy: 0 czytaj dalej »
Dodano: 2019-03-18 21:58:36 przez: Pio
W najbliższą sobotę czeka nas ostatni sparing przed startem rundy wiosennej, w którym zmierzymy się z drużyną Orła II Bębło. Mecz został zaplanowany na godzinę 15:30 na boisku Radziszowianki Radziszów. Zapraszamy. #WszyscyNaPycho!
Dodano: 2019-03-17 09:14:34 przez: Pio
W trzecim meczu kontrolnym lepszy o jedną bramkę okazał się Fairant, wygrywając 1:0 po akcji w pierwszych minutach spotkania. Pierwszą połowa to przewaga i lepsza gra naszych rywali, ale drugie 45 minut, to zdecydowanie lepsza postawa Pycho i coraz lepsza organizacja gry, która może napawać optymizmem. Niestety w pierwszej połowie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Wojnar, a w jego miejsce do bramki wszedł Bartos i pokazał się z bardzo dobrej strony.
Dodano: 2019-03-14 17:09:40 przez: Pio
W najbliższą sobotę, 16.03 o godzinie 17:00 Pychowianka zagra sparing z drużyną Fairant Kraków. Mecz odbędzie się na boisku SMS Kraków, przy ul. Szablowskiego. Serdecznie zapraszamy. #WszyscyNaPycho!
Dodano: 2019-03-10 23:46:53 przez: Pio
W drugim zimowym sparingu Pogoń Skotniki rozbiła nasz zespół aż 11-0, pokazując nam miejsce w szeregu i odzwierciedlając miejsce w tabeli. Drużynę czeka dużo pracy, by na wiosnę  cieszyć grą kibiców.
Dodano: 2019-03-07 10:34:31 przez: Pio
Wisła Czernichów poinformowała nas, że zaplanowany na 17.03 sparing nie odbędzie się, ze względu na udział drużyny Wisły w Pucharze Wójta. W związku z powyższym podjęliśmy poszukiwania drużyny chętnej do rozegrania meczu kontrolnego 16/17.03. Szczegóły wkrótce.