baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2020-05-08 11:09:22 - Pio

Decyzją władz wojewódzkich związków piłkarskich, wszystkie zawieszone rozgrywki seniorskie od IV ligi do C-klasy zostały zakończone z uwzględnieniem aktualnych tabel ligowych, po ostatniej rozegranej kolejce rozgrywek. Drużyny zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej ligi, natomiast rozgrywki zakończone będą bez spadków.
Naszą ligę wygrał zespół Fairant Kraków, któremu serdecznie gratulujemy awansu.
Zespół Pychowianki uplasował się na ósmej pozycji, choć apetyty i szanse na wyższe miejsce w tabeli były spore zwłaszcza po dobrej, drugiej połowie jesieni.

           

Obecnie pozostaje nam kompletowanie kadry na nowy sezon i oczekiwanie na podanie daty startu kampanii 2020/2021.

http://www.mzpnkrakow.pl/info/2398-Komunikat+PZPN+ws.+rozgrywek+ni%C5%BCszych+lig+w+sezonie+2019-2020


 

komentarzy: 0
2020-05-02 18:50:12 - Pio

Wojewódzkie Związki Piłki Nożnej mają same zadecydować o losach podlegającym im rozgrywek. Jak można wyczytać na portalach społecznościowych i zasłyszeć z różnych stron, sporo z nich zamierza dograć przerwane ligi do końca, unikając w wielu przypadkach sporów o awanse i spadki. Małopolski związek słowami prezesa Niemca również potwierdza takie stanowisko, a działacze sondują stanowiska i możliwości klubów. Najbliższe dwa tygodnie, a być może najbliższe dni dadzą nam odpowiedź co dalej z rundą wiosenną sezonu 2019/2020 i jaki kształt będzie miała kolejna kampania.
Pozostaje nam cierpliwie czekać na decyzję.

komentarzy: 0
2020-04-27 15:30:12 - Pio
2020-04-11 14:57:08 - Pio
2020-04-08 18:02:22 - Pio
2020-03-11 22:14:20 - Kasza
2020-03-07 17:29:47 - Pio
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Fairant12311011
2Bratniak12301002
3Victoria1227831
4Dragoons1224804
5Kaszowianka II1224804
6Rybitwy1217525
7Universum1216516
8Pycho1214426
9Grębałowianka II1213417
10Opatkowianka1212408
11Albertus1211327
12Grom1262010
13Wawel1231011
Grom - Albertus 3:2
Rybitwy - Dragoons 1:5
Opatkowianka - Kaszowianka II 3:5
Victoria - Wawel 3:0
Bratniak - Rybitwy 2:1
Universum - Victoria 2:2
Fairant - Grom 10:0
Pychowianka Kraków - Fairant Kraków
0:1
2019-11-09 13:00:00 kolejka: 13
Kamil Stepaniak : 3
Tomasz Miechówka : 3
Tomasz Piotrowski : 2
Jakub Pałach : 1
Tomasz Marczak : 1
Piotr Mrozek : 1
Rafał Krasny
skończy 31 lat
za 4 dni
Michał Zalas
skończy 27 lat
za 5 dni
Andrzej Siarkowski
skończy 46 lat
za 11 dni
Marek Leśniak
skończy 43 lata
za 16 dni
Oskar Patnaik
skończy 34 lata
za 19 dni
Damian Szcząchor
skończy 26 lat
za 26 dni