baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2021-04-03 12:58:38 - Pio

komentarzy: 0
2021-03-14 22:55:49 - Pio

Dzisiejszy sparing był zwieńczeniem tygodniowej pracy nad budowaniem gry od bramki i wysokim pressingiem. Choć początek spotkania należał do A-klasowców, to wraz z upływem czasu coraz więcej do powiedzenia miała Pychowianka i coraz lepiej się czuła w szybkich skokach pressingowych i bokserskiej wymianie ciosów. Fakt, że nasi zawdonicy trzykrotnie musieli gonić wynik (przy stanie 0-1, 1-2 i 2-4), a rywale zbyt szybko zdobywali bramki po naszych pościgach, to chęć zwycięstwa i dążenie do posiadania piłki po naszej stronie były na wysokim poziomie. Mecz chrakteryzował się sporą dynamiką i mógł się podobać, choć oczywiście przy pięciu straconych bramkach - jest nad czym pracować.

Łupem bramkowym podzielili się:
Kamil Stepaniak x3
Tomasz Piotrowski x2
Jakub Piasek
Dominik Bujas
Konrad Konik

komentarzy: 0
2021-02-19 10:10:59 - Pio
2020-12-24 12:39:44 - Pio
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Wieczysta10301000
2Victoria1021703
3Opatkowianka1020622
4Dragoons1019613
5Pycho1019613
6Rybitwy1015433
7Kaszowianka II1014424
8Albertus109307
9Grom108226
10Wawel104118
11Universum1000010
Rybitwy - Opatkowianka 1:1
Universum - Pycho 1:3
Kaszowianka II - Victoria 1:2
Albertus - Dragoons 2:3
Pycho - Albertus 5:3
Dragoons - Kaszowianka II 2:2
Victoria - Grom 3:1
Universum Kraków - Pychowianka Kraków
1:3
2020-11-08 13:00:00 kolejka: 11
Jakub Piasek : 7
Tomasz Piotrowski : 6
Piotr Góral : 6
Marcin Trepa : 2
Yurii Oliinyk : 1
Dmytro Storozhuk : 1
Jakub Pałach : 1
Dariusz Siwek : 1
Rafael Vilas Boas : 1
Kamil Stepaniak : 1
Łukasz Pawłyszyn
skończy 40 lat
za 13 dni
Jacek Zegarmistrz
skończy 38 lat
za 19 dni
Yurii Oliinyk
skończy 25 lat
za 23 dni
Jarosław Wojnar
skończy 51 lat
za 24 dni