baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2019-06-20 17:44:40 - Pio

Zakończony niedawno sezon nie będzie miło wspominany, jednak naszym zawodnikom może dać jedną istotną wartość - motywację do działania, by dobrymi wynikami w kolejnej kampanii wymazać złe wrażenie z poprzednich rozgrywek.

Komisja Gier PPN Kraków na swojej stronie podała, że planowany start nowych rozgrywek, zaplanowany został na weekend 17/18.08.2019. Pychowianka odpowiada planem przygotowań do sezonu i ogłasza nabór do drużyny seniorów. Zgłoszenia prosimy kierować na adres: pychowianka@gmail.com i zapraszamy na treningi.

⇒⇒⇒

komentarzy: 0
2019-06-18 09:03:55 - Pio

W niedzielę zakończyliśmy sezon 18/19. Rozgrywki, które skończyliśmy na dwunastym miejscu z dorobkiem 19 punktów, należały do jednych z najtrudniejszych w ostatnich latach. Trudność rozgrywek nie polegała jednak na sile rywali, tylko na niespotykanej wcześniej niestabilności kadry Pychowianki. Zdarzały się oczywiście w historii Pycho mecze, a nawet okresy, gdy pospolite ruszenie ratowało kadrę meczową w ostatniej chwili, ale chyba nigdy problemy kadrowe nie były tak dotkliwe jak w minionym sezonie.







Więcej wkrótce.

komentarzy: 0
2019-06-17 09:01:13 - Dzikson
2019-06-10 21:52:51 - Dzikson
2019-06-09 13:29:02 - Dzikson
2019-06-08 10:38:09 - Dzikson
2019-06-03 21:37:04 - Dzikson
2019-05-25 19:25:19 - Dzikson
2019-05-22 23:41:11 - Dzikson
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
Ostatnio komentowane artykuły
2019-05-19 18:09:36 - ~PychoFan
2019-05-19 17:19:22 - ~Faber
2019-05-15 22:46:21 - ~Dzidek
2018-10-30 19:10:32 - ~Kasza
2018-10-29 20:50:02 - ~Wojo
2018-10-04 07:14:32 - ~Mały
2018-10-03 23:29:38 - Pio
2018-10-03 16:26:44 - ~Mały
2018-10-02 22:05:34 - ~Mały
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Pogoń24602004
2Rzozovia24531725
3Borkowianka24501626
4Kliny24461446
5Armatura24421338
6Trzebol244013110
7Piast Skawina243611310
8Pozowianka243010014
9Rybitwy24267512
10Grom24237215
11Universum24236513
12Pycho24195415
13Gajowianka II2441122
Grom - Gajowianka II 3:0
Universum - Pozowianka 5:1
Pogoń - Piast Skawina 4:0
Borkowianka - Rzozovia 2:2
Kliny - Trzebol 4:0
Armatura - Universum 3:1
Rzozovia - Rybitwy 5:1
Pychowianka Kraków - Armatura Kraków
0:2
2019-06-16 18:00:00 kolejka: 26
Roman Gavlo : 8
Jakub Piasek : 3
Wojciech Zalas : 3
Artur Krasnoszczuk : 3
Kamil Stepaniak : 2
Marek Leśniak : 2
Jakub Drożdż : 2
Krzysztof Bartos : 2
Wiktor Matz : 1
Piotr Papież : 1
Wojciech Solak : 1
Wojciech Solak
skończy 36 lat
za 5 dni
Wojciech Syrek
skończy 25 lat
za 19 dni
Wojciech Graboń
skończy 35 lat
za 22 dni
Marcin Wojas
skończy 34 lata
za 29 dni
Tomasz Krzeszowski
skończy 35 lat
za 29 dni