baner
Strefa członkowska
2018-04-23 21:17:44 - Pio

Dzisiaj w Pychowicach ruszył nowy projekt. Akademia Futboli z Głową i Pychowianka Kraków połączyły siły na nowej lokalizacji, przy ul. Ćwikłowej. Od dzisiaj w poniedziałki i w środy na boisku przy Szkole Podstawowej nr 62 będą odbywały się treningi dla dzieci od 4 do 12 lat. Od chętnych dzieci i od frekwencji zależeć będzie, czy AFG zostanie w Pychowicach i czy dzieciaki będą mogły trenować pod okiem trenerów w najbliższym sąsiedztwie. Godziny treningów zostały wyznaczone wstępnie na godzinę 17:15, ale te oczywiście będą dostosowane do ćwiczących*.

Cały dzisiejszy trening obserwował patron Akademii Arkadiusz Głowacki, który przy okazji rozdawał autografy.


Serdecznie zapraszamy na treningi najmłodszych, bo naprawdę warto!
 

*aktualne godziny treningów można znaleźć na stronie www.akademiazglowa.pl

komentarzy: 0
2018-04-23 20:48:43 - Pio

Po niezwykle emocjonującym, zakończonym zwycięstwem meczu z Pozowianką wracamy do codygodniowej pracy. Standardowo trenować będziemy na obiektach Opatkowianki we wtorek i czwartek o godzinie 19:00. Mecz z Rzozovią Rzozów odbędzie się w niedzielę na boisku Tramwaju Kraków.

Harmonogram treningów:

  • 24.04 wtorek - trening na boisku Opatkowianki przy ul. Inicjatywy Lokalnej o godzinie 19:00
  • 26.04 czwartek - trening na boisku Opatkowianki przy ul. Inicjatywy Lokalnej o godzinie 19:00
  • 29.04 niedziela - mecz Pychowianka Kraków - Rzozovia Rzozów. Stadion Tramwaju Kraków przy ul. Praskiej 61, godzina 17:00


#WszyscyNaPycho! 

komentarzy: 0
2018-04-18 08:12:05 - Pio
2018-04-02 22:13:02 - Pio
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
Ostatnio komentowane artykuły
2018-04-15 18:55:56 - ~A.
2018-04-15 17:37:09 - ~Królowa
2018-03-14 15:23:46 - ~alert('xss');
2018-03-14 15:22:20 - ~test
2018-03-14 15:21:37 - ~test
?
2018-03-14 15:20:04 - ~test
2018-03-14 15:17:03 - ~test
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Radziszowianka II14311013
2Pozowianka1329922
3Pycho1426824
4Płomień1425743
5Rzozovia1423725
6Borkowianka1421635
7Błękitni1419617
8Piast Skawina1418536
9Trzebol1417455
10Wisła II J.1413419
11Iskra Cz.1493011
12Gwiazda1362011
Pycho - Pozowianka 2:1
Płomień - Gwiazda 6:1
Rzozovia - Piast Skawina 6:2
Iskra Cz. - Wisła II J. 5:3
Borkowianka - Błękitni 2:4
Radziszowianka II - Trzebol 1:0
Pycho - Gwiazda 3:1
Pychowianka Kraków - Pozowianka Pozowice
2:1
2018-04-22 17:00:00 kolejka: 14
Pychowianka Kraków - Rzozovia Rzozów
2018-04-29 17:00:00 kolejka: 15
Łukasz Balicki : 8
Łukasz Kostrz : 6
Wojciech Zalas : 5
Roman Gavlo : 4
Wojciech Solak : 3
Jakub Pałach : 3
Michał Zalas : 2
Krzysztof Kuzyk : 1
Roman Szmal : 1
Łukasz Pawłyszyn
skończy 37 lat
za 2 dni
Jarosław Wojnar
skończy 48 lat
za 13 dni
Krzysztof Bartos
skończy 35 lat
za 27 dni