baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2020-03-11 22:14:20 - Kasza

W związku z doniesieniami na temat zagrożenia rozprzestrzeniania się wirusa, do odwołania zawieszone zostają treningi naszej drużyny.
[K]

komentarzy: 0
2020-03-11 17:21:53 - Pio

Na oficjalnej stronie MZPN pojawił się komunikat o zawieszeniu rozgrywek piłkarskich organizowanych przez małopolski związek:

Prezydium Zarządu MZPN zawiesza do końca marca 2020 r. rozgrywki piłkarskie na terenie Małopolski we wszystkich klasach rozgrywkowych seniorów od IV ligi do C klasy.

Zawieszenie dotyczy także rozgrywek kobiecych, młodzieżowych i dziecięcych.
Prezydium Zarządu MZPN rekomenduje ograniczenie rozgrywania meczów sparingowych i turniejów towarzyskich.

komentarzy: 0
2020-03-07 17:29:47 - Pio
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Fairant12311011
2Bratniak12301002
3Victoria1227831
4Dragoons1224804
5Kaszowianka II1224804
6Rybitwy1217525
7Universum1216516
8Pycho1214426
9Grębałowianka II1213417
10Opatkowianka1212408
11Albertus1211327
12Grom1262010
13Wawel1231011
Grom - Albertus 3:2
Rybitwy - Dragoons 1:5
Opatkowianka - Kaszowianka II 3:5
Victoria - Wawel 3:0
Bratniak - Rybitwy 2:1
Universum - Victoria 2:2
Fairant - Grom 10:0
Pychowianka Kraków - Fairant Kraków
0:1
2019-11-09 13:00:00 kolejka: 13
Tomasz Miechówka : 3
Kamil Stepaniak : 3
Tomasz Piotrowski : 2
Tomasz Marczak : 1
Piotr Mrozek : 1
Jakub Pałach : 1
Wiktor Olko
skończy 32 lata
za 18 dni
Łukasz Pawłyszyn
skończy 39 lat
za 22 dni
Jacek Zegarmistrz
skończy 37 lat
za 28 dni