baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2020-02-23 13:24:44 - Pio

W trzecim meczu kontrolnym nasza drużyna zmierzyła się z ekipą Płomienia Kostrze, przedstawicielem A-klasowców. 

Mecz, który rozgrywany był o 9:00 nie przyciągnał zbyt wielu zawodników Pycho i nasza drużyna do ostatniej chwili nie wiedziała, czy zagramy z bramkarzem. Ostatecznie udało skompletować się całą jedenastkę i jednego rezerwowego, który miał zadebiutować w Pychowiance.

Mecz lepiej rozpoczęli zawodnicy Płomienia i szybko uzyskali przewagę, nadomiar złego z powodu kontuzji mieśniowej plac gry opuścił Tomasz Miechówka i limit zmiam został wykorzystany.

Pychowianka w pierwszej połowie miała problemy z celnością podań, co skrzętnie wykorzystywali nasi rywale szybko kasując akcje Pycho. Płomień szybko wyszedł na prowadzenie po stałym fragmencie gry i dyktował warunki gry. A klasowcy zdobyli jeszcze dwie bramki w tej połowie, ale nie zostały uznane, bo w pierwszym przypadku arbiter odgwizdał spalonego, a w drugim faul na bramkarzu. Pierwsza połowa bez wyrazu i bez strzału na bramkę.

W drugiej połowiepołowa Płomień dokonał kilku zmian i od razu gra się wyrównała i Pychowianka dużo częściej gościła na połowie przeciwnika, kilka razy mocno zagrażając golkiperowi. Niestety jak w poprzednich meczech piłka nie znalazła drogi do bramki. A jak nie strzelamy, to tracimy. W jednej z akcji błąd naszego obrońcy wykorzystał snajper gości i podwyższył prowadzenie.

Więcej goli nie padło, Płomień zasłużenie wygrał, choć znów były momenty dobrej gry, tym razem w drugiej połowie. Może gdybyśmy nie odnotowali tak wielu strat kadrowych, to wynik mógł być inny, ale to nie czas na gdybanie, tylko na pracę.

W przyszłym tygodniu opuszczamy halę i wychodzimy na boisko.

#WszyscyNaPycho!

komentarzy: 0
2020-02-15 22:28:18 - Pio

W drugim sparingu nasza drużyna pokazała dwa różne oblicza, ale ostatecznie znów musieliśmy uznać wyższość naszych rywali.

Pierwsza połowa, to bardzo wyrównana gra i sytuacje pod dwiema bramkami. Szwankowała skuteczność, ale poprawa w stosunku do pierwszego sparingu była widoczna i nasza drużyna nawiązywała do dobrego okresu z jesieni. 

Na początku drugiej połowy niewykorzystane dwie świetne sytuacje i oddanie pola rywalom, którzy skrzętnie wykorzystywali błędy w ustawieniu w obronie i punktowali jak na zawołanie. Tracone gole powodowały, że z naszyxhchch zawodników schodziło powietrze i Orzeł miał coraz więcej miejsca i grał coraz swobodniej. 

Ostatecznie Orzeł zwyciężył 6-0, ale pierwsza połowa daje nadzieję na dobrą grę Pycho. Progres jest widoczny i jest na czym budować grę drużyny.

komentarzy: 0
2019-12-31 12:43:12 - Pio
2019-12-24 10:43:57 - Pio
2019-12-22 12:14:20 - Pio
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Fairant12311011
2Bratniak12301002
3Victoria1227831
4Dragoons1224804
5Kaszowianka II1224804
6Rybitwy1217525
7Universum1216516
8Pycho1214426
9Grębałowianka II1213417
10Opatkowianka1212408
11Albertus1211327
12Grom1262010
13Wawel1231011
Grom - Albertus 3:2
Rybitwy - Dragoons 1:5
Opatkowianka - Kaszowianka II 3:5
Victoria - Wawel 3:0
Bratniak - Rybitwy 2:1
Universum - Victoria 2:2
Fairant - Grom 10:0
Pychowianka Kraków - Fairant Kraków
0:1
2019-11-09 13:00:00 kolejka: 13
Kamil Stepaniak : 3
Tomasz Miechówka : 3
Tomasz Piotrowski : 2
Jakub Pałach : 1
Tomasz Marczak : 1
Piotr Mrozek : 1
Wojciech Sokołowski
skończy 31 lat
za 13 dni
Michał Pilch
skończy 24 lata
za 18 dni
Łukasz Balicki
skończy 40 lat
za 27 dni
Hocyk Krzysztof
skończy 20 lat
za 29 dni