baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2021-06-13 11:10:53 - Pio

W przedostatnim występie w sezonie 2020/2021 nasza drużyna zasłużenie wygrała na wyjeździe 7:3.

I choć w ataku z łatwością stwarzaliśmy sytuację pod bramką rywali, to w obronie pozwalaliśmy gospodarzom na zbyt wiele.

Kluczem do zwycięstwa okazało się przejęcie inicjatywy w środku pola i posyłanie piłek prostopadłych lub za wysoko ustawioną linię obrony do napastników, lub wchodzących z drugiej linii skrzydłowych. To była mocna broń Pycho, z którą Albertus nie był w stanie sobie poradzić. Z drugiej strony stare błędy: brak reakcji na długie zagrania rywali, brak zdecydowania przy stałych fragmentach gry. Wszystkie trzy bramki straciliśmy pomimo przewagi liczebnej i niekorzystnej pozycji zawodników Albertusa.

Bramki dla Pycho zdobyli:

M.Trepa X3, K.Konik, J.Piasek, P.Góral, Y.Oliinyk

 

komentarzy: 0
2021-06-06 22:12:08 - Pio

Po trudnym tygodniu z wysoką porażką najważniejsze były trzy punkty. Choć goście przyjechali tylko w jedenastu, to bardzo długo wynik pozostawał remisowy, a kwestia przechylenia szansy na korzyść jednej lub drugiej drużyny przez niemal cały mecz pozostawała otwarta.

Pychowianka dłużej utrzymywała się przy piłce, ale powolne rozgrywanie piłki powodowało, że goście wracali do ustawienia bazowego i trudno było o stworzenie dogodnych sytuacji, choć w pierwszej połowie dobre okazje mieli Siwek i Stepaniak. Goście zagrażali bramce po stałych fragmentach gry i po bezpośrednich podaniach na mobilnego napastnika.

Druga połowa rozpoczęła się od dobrych akcji oskrzydlających i kilku groźnych sytuacjach. Jedną z nich na bramkę zamienił Siwek. Chwilę potem mogło być 2:0 ale minimalnie niecelnie strzelał Piasek. Za chwilę po składnej akcji Piotrowski znalazł się z piłką na piątym metrze, ale zwlekał z podaniem lub strzałem i obrońca go zablokował. 2:0 było po precyzyjnym zagraniu Koniecznego do Piaska, który obsłużył Stepaniaka.

Gdy wydawało się, że mecz jest zamknięty, Pychowianie oddali inicjatywę przyjezdnym, a ci atakowali coraz groźniej. Znów groźne były stałe fragmenty gry, ale czujny w bramce był Budzyn. Niestety po jednej z kontr, pomimo przewagi liczebnej 4x2 tracimy bramkę i do końca meczu nie jesteśmy w stanie odzyskać rytmu gry.

Wynik na szczęście nie uległ zmianie i dopisujemy do dorobku punktowego trzy oczka.

 

Warto nadmienić, że kibice Pycho w sporej grupie pojawili się na trybunach. Mamy nadzieję, że ten trend się utrzyma.

#WszyscyNaPycho!

komentarzy: 0
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Wieczysta17511700
2Pycho19371216
3Dragoons18311017
4Rybitwy1831945
5Opatkowianka1829927
6Victoria1728917
7Kaszowianka II1823729
8Albertus18186012
9Wawel19154312
10Universum18134113
11Grom18112511
Kaszowianka II - Dragoons 4:5
Rybitwy - Wieczysta 2:5
Albertus - Pycho 3:7
Wawel - Opatkowianka 4:3
Pycho - Kaszowianka II 2:1
Dragoons - Grom 8:0
Victoria - Rybitwy 1:3
PKS Albertus Kraków - Pychowianka Kraków
3:7
2021-06-12 13:30:00 kolejka: 21
Pychowianka Kraków - Universum Kraków
2021-06-27 17:00:00 kolejka: 22
Jakub Piasek : 12
Tomasz Piotrowski : 10
Piotr Góral : 7
Marcin Trepa : 7
Kamil Stepaniak : 6
Konrad Konik : 4
Dariusz Siwek : 2
Yurii Oliinyk : 2
Dmytro Storozhuk : 1
Jakub Pałach : 1
Rafael Vilas Boas : 1
Kamil Krajewski : 1
Konrad Konik
skończy 19 lat
za 2 dni
Oskar Patnaik
skończy 35 lat
za 7 dni
Kordian Kurdziel
skończy 27 lat
za 9 dni
Damian Szcząchor
skończy 27 lat
za 14 dni
Piotr Piętak
skończy 28 lat
za 24 dni
Gustavo Coelho
skończy 28 lat
za 25 dni