baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2024-01-05 16:26:10 - 0

Nowy rok, nowe wyzwania! Pod koniec 2023 rezygnację ze stanowiska trenera Pychowianki złożył Rafał Kafel. Serdecznie dziękujemy za pracę i zaangażowanie. Do zobaczenia na szlaku!

Życie nie znosi próżni, więc mamy już nowego trenera.

Rafała zastąpi Dawid Jeleń!

Nasz nowy trener posiada licencję UEFA A!

(choć gramy w B klasie)

Zapraszamy na krótką rozmowę z naszym nowym trenerem.

komentarzy: 0
2023-07-10 11:09:26 - Kasza

Z przyjemnością przedstawiamy nowego trenera Pychowianki. Za stery naszej fantastycznej drużyny chwyta Rafał Kafel.

 

Rafał Kafel zastąpi na stanowisku Piotra Mrozka, który był trenerem Pycho przez pięć ostatnich lat. Przed nowym trenerem ekspresowe przygotowania do nowego sezonu, który rusza już pod koniec sierpnia.

komentarzy: 1
2023-07-10 11:08:52 - Kasza
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
Ostatnio komentowane artykuły
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Nadwiślan22541732
2Fairant22501552
3Pycho22451435
4Pogoń II22401246
5Tramwaj II22371219
6Universum223411110
7Wawel22246610
8Tyniec22247312
9Prokocim II22195413
10Bieżanowianka II22175215
11Victoria22164414
12Opatkowianka22164414
Fairant - Victoria 5:1
Wawel - Prokocim II 1:2
Bieżanowianka II - Pogoń II 1:2
Tramwaj II - Opatkowianka 4:1
Universum - Pycho 1:7
Opatkowianka - Universum 2:3
Nadwiślan - Fairant 5:1
Universum Kraków - Pychowianka Kraków
1:7
2023-06-17 12:00:00 kolejka: 22
Paweł Nawrocki : 11
Piotr Góral : 10
Konrad Konik : 9
Maciej Matyjewicz : 9
Marcin Trepa : 5
Tomasz Piotrowski : 4
Dominik Dyba : 4
Dariusz Siwek : 3
Łukasz Zdebski : 2
Kamil Stepaniak : 2
Marek Pałach : 2
Maks Konieczny : 2
Yurii Oliinyk : 2
Krzysztof Kuzyk : 1
Łukasz Balicki : 1
Jarosław Grych : 1
Paweł Szcząchor : 1
Michał Nowek
skończy 27 lat
za 7 dni
Andrzej Siarkowski
skończy 50 lat
za 25 dni
Kacper Biekeń
skończy 21 lat
za 26 dni
Kacper Bieleń
skończy 21 lat
za 26 dni
Konrad Konik
skończy 22 lata
za 28 dni