baner
Strefa członkowska
2017-07-22 10:54:54 - Pio

Dwa tygodnie, w których pod okiem Łukasza Balickiego przepracowaliśmy 6 jednostek treningów są już za nami. Najgorsze zawodnicy Pychowianki już wybiegali, w najbliższym tygodniu czekają nas jeszcze dwa treningi pod wodzą "Baliego", a później stery przejmie trener Marek Zalas.

Harmonogram treningów:

  • 24.07, poniedziałek - trening w Parku Jordana, zbiórka przy wejściu do parku od ulicy Reymana przy MDK (na wysokości kas stadionu Wisły Kraków) o godzinie 20:50
     
  • 26.07, środa - trening w Parku Jordana, zbiórka przy wejściu do parku od ulicy Reymana przy MDK (na wysokości kas stadionu Wisły Kraków) o godzinie 20:50
komentarzy: 0
2017-07-20 00:00:24 - Pio

Komisja Gier PPN Kraków dokonała podziału grup rozgrywek seniorskich klas A, B, C na sezon 2017-2018. Pychowianka ponownie znalazła się w grupie III, w której nie ma drużyn, z którymi nasza drużyna w przeszłości się nie mierzyła. Teraz czekamy już tylko na terminarz.



komentarzy: 0
2017-07-15 10:35:27 - Pio
2017-07-10 10:25:18 - DZ
2017-07-02 13:22:55 - DZ, kuba
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Sokół24581914
2Armatura24551743
3Pozowianka24521644
4Borkowianka24421338
5Piast Skawina243812210
6Pycho243611310
7Radziszowianka II24351059
8Rzozovia24299213
9Płomień24288412
10Trzebol24278313
11Orzeł 201224227116
12Piast II24155019
13Błękitni24133417
Piast Skawina - Pycho 4:1
Rzozovia - Trzebol 3:0
Pozowianka - Płomień 7:1
Piast II - Błękitni 4:2
Sokół - Radziszowianka II 3:0
Armatura - Orzeł 2012 7:2
Błękitni - Trzebol 2:9
Piast Skawina - Pychowianka Kraków
4:1
2017-06-18 17:00:00 kolejka: 26
Łukasz Balicki : 12
Wojciech Zalas : 7
Roman Gavlo : 6
Andrzej Jarzębak : 6
Marek Pałach : 4
Maks Konieczny : 3
Łukasz Dulemba : 3
Wojciech Solak : 2
Piotr Mrozek : 2
Wojciech Graboń : 1
Dominik Dyba : 1
Wojciech Solak
skończy 34 lata
za 2 dni
Wojciech Graboń
skończy 33 lata
za 19 dni
Grzegorz Jeleń
skończy 28 lat
za 23 dni
Marcin Wojas
skończy 32 lata
za 26 dni
Tomasz Krzeszowski
skończy 33 lata
za 26 dni
Jakub Dubel
skończy 28 lat
za 30 dni