baner
Strefa członkowska
2018-06-11 06:46:20 - Pio

Po zwycięstwie 3:0 z Błękitnymi Czułówek, zawodnicy Pychowianki mają tydzień wolnego. A czy gracze wrócą do treningów jeszcze w czerwcu, okaże się po ostatnim meczu w klasie okręgowej, gdzie o byt walczy Radziszowianka. Po dwudziestu dwóch kolejkach wiemy, że awans wywalczył Płomień Kostrze, a z ligi spada Gwiazda Ściejowice. Na rozstrzygnięcia w okręgówce czeka Radziszowianka II, Pozowianka i Pychowianka. W przypadku spadku pierwszej drużyny z Radziszowa jej rezerwy nie będą mogły awansować do A-klasy i o miejsce premiowane w barażu powalczą Pychowianka z Pozowianką. Czy koniec ligi oznacza koniec sezonu, przekonamy się w najbliższy weekend.

Przerw w treningach nie mają natomiast młodzi adepci z Akademii Futbolu Arkadiusza Głowackiego. Treningi odbywają się w poniedziałki i w środy na boisku SP62 przy ul. Ćwikłowej. Zajęcia do końca roku szkolnego prowadzone będą w godzinach 18:15 do 19:30.

komentarzy: 4
2018-06-09 20:34:24 - Pio

Najlepsza pierwsza połowa w całym sezonie i nieco chaotyczna druga odsłona miały wspólny mianownik - nasza drużyna stworzyła mnóstwo sytuacji bramkowych, ale tylko trzy razy znalazła drogę do bramki Błękitnych. Łupem bramkowym podzielili się Wojtek Zalas, Piotr Mrozek oraz Artur Krasnoszczuk. Nasza drużyna skończyła rozgrywki ligowe na czwartej pozycji z 43 punktami na koncie.

komentarzy: 0
2018-06-03 23:11:19 - Pio
2018-05-21 06:55:57 - Pio
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Radziszowianka II22491615
2Płomień22471453
3Pozowianka22431345
4Pycho22431345
5Trzebol22381156
6Rzozovia22381228
7Borkowianka22309310
8Piast Skawina22288410
9Błękitni22268212
10Wisła II J.22165116
11Iskra Cz.22165116
12Gwiazda2262020
Rzozovia - Gwiazda 3:0
Trzebol - Pozowianka 3:0
Pycho - Wisła II J. 2:0
Płomień - Piast Skawina 4:0
Borkowianka - Rzozovia 2:5
Trzebol - Gwiazda 3:0
Radziszowianka II - Iskra Cz. 5:1
Błękitni Czułówek - Pychowianka Kraków
0:3
2018-06-09 17:00:00 kolejka: 22
Łukasz Kostrz : 12
Łukasz Balicki : 9
Wojciech Zalas : 8
Roman Gavlo : 6
Wojciech Solak : 4
Jakub Pałach : 4
Michał Zalas : 2
Krzysztof Kuzyk : 2
Wojciech Graboń : 2
Paweł Fabryczewski : 1
Piotr Mrozek : 1
Artur Krasnoszczuk : 1
Roman Szmal : 1
Krzysztof Bartos : 1
Sebastian Łuszczek
skończy 27 lat
za 4 dni
Oskar Patnaik
skończy 32 lata
za 7 dni
Sylwester Pokorski
skończy 21 lat
za 15 dni