baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2019-12-31 12:43:12 - Pio

Niech nowy, 2020 rok należy do nas. Spełniajmy marzenia, realizujmy plany i pracujmy nad sobą, byśmy każdego dnia stawali się lepsi.
Nie szukajmy wymówek, one zwiastują porażki.

Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia. Do siego roku!

 

komentarzy: 0
2019-12-24 10:43:57 - Pio

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim radości, spokoju i smaku rodzinnej atmosfery.

Życzymy, aby każdy mógł cieszyć się spotkaniami z bliskimi, aby czas zwolnił i żeyśmy dostrzegali to, co w czasie świąt jest najważniejsze.

Dla wszystkich piłkarzy, kibiców, działaczy, trenerów, rywali i przyjaciół Pychowianki: zdrowych i radosnych Świąt!

komentarzy: 0
2019-12-22 12:14:20 - Pio
2019-11-07 18:24:15 - Pio
2019-11-02 17:11:34 - Pio
2019-11-01 10:49:42 - Pio
2019-11-01 08:34:05 - Dzikson
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Fairant12311011
2Bratniak12301002
3Victoria1227831
4Dragoons1224804
5Kaszowianka II1224804
6Rybitwy1217525
7Universum1216516
8Pycho1214426
9Grębałowianka II1213417
10Opatkowianka1212408
11Albertus1211327
12Grom1262010
13Wawel1231011
Grom - Albertus 3:2
Rybitwy - Dragoons 1:5
Opatkowianka - Kaszowianka II 3:5
Victoria - Wawel 3:0
Bratniak - Rybitwy 2:1
Universum - Victoria 2:2
Fairant - Grom 10:0
Pychowianka Kraków - Fairant Kraków
0:1
2019-11-09 13:00:00 kolejka: 13
Kamil Stepaniak : 3
Tomasz Miechówka : 3
Tomasz Piotrowski : 2
Tomasz Marczak : 1
Piotr Mrozek : 1
Jakub Pałach : 1
Zbigniew Kopeć
skończy 33 lata
za 18 dni
Szymon Szymczyk
skończy 23 lata
za 30 dni