baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2021-04-30 15:37:04 - Pio

Choć długo Pychowianka musiała szukać właściwego rytmu i długo zajęło jej kruszenie muru obronnego Opatkowianki, to nasza drużyna osiągnęła cel i zdobyła trzy punkty na trudnym terenie w Opatkowicach. Mecz, który jak przyznają nasi zawodnicy jeszcze niedawno byśmy przegrali, a tym razem od początku do końca chcieliśmy mieć kontrolę nad spotkaniem.

Początek spotkania był dość chaotyczny i obie drużyny szukały pomysłu na mecz i wydaje się, że przyjazdni złapali rytm po okoła dwudziestu minutach, spychając gospodarzy do gry defensywnej. Wysoki pressing nie pozwalał Oparkowiance na budowanie gry kombinacyjnej i przełożył się na grę bezpośrednią, z długimi piłkami za linię obrony Pychowianki. Przez większą cześć spotkania Pychowianie radzili sobie z tym sposobem gry, ale trzy razy dali się zaskoczyć - dwa razy w pierwszej połowie i raz w drugiej. W pierwszej połowie po rzucie wolnym i sytuacji 1x1 z naszym bramkarzem skończyło się na strachu, w drugiej po spóźnionej reakcji naszego golkipera był karny i gol dla gospodarzy.
Nasza drużyna konsekwentnie budowała przewagę i szukała bramki, jednak tego dnia zawodziły skuteczność i dokładność. W poczynaniach nasych zawodników było widać pewność, że przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
Pierwsza bramka padła po rzucie wolnym wykonywanym przez KonradaKonika i błędzie bramkarza, który wpakował piłkę do własnej bramki. Drugą, zwycięską bramkę Konik strzelił po zespołowej akcji i grze na jeden kontakt, po której wpadł w pole karne, między dwóch obrońców i nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję.
2:1 po solidnej grze, z wysokim pressingiem i wieloma akcjami podbramkowymi. Mecz mógł się podobać, a najważniejsze, że zakończył się zwycięstwem Pychowianki!
Opatkowianka - Pychowianka 1-2 (0:0)
 

komentarzy: 0
2021-04-22 12:41:02 - Pio

W niedzielne popołudnie Pychowianka pojechała do Tyńca na ostatni sprawdzian przed wiosennym startem ligi. 
Mecz z KS Tyniec nie dał jednoznacznej odpowiedzi w jakiej dyspozycji jest nasza drużyna, ale wynik 7-4 (4-2) i spora liczba sytuacji podbramkowych potwierdziła ofensywny styl Pychowianki z całego okresu przygotowawczego. Szybkie skoki pressingowe i przenoszenie ciężaru gry na połowe rywala, to główne założenia taktyczne z pierwszej połowy, które sprawiały rywalom spore problemy.
Początek drugiej połowy to przewaga gospodarzy, którzy wykorzystywali błędy Pychowianki przy zmianie ustawienia z 1-4-4-2 na 1-3-5-2. Utrata kontroli nad spotkaniem została zniwelowana, gdy drużyna wróciła do wyjściowego ustawienia i znów sporo działa się pod bramką rywala.
Z pewnością przed ligą cieszy siła ofensywna i liczba stwarzanych sytuacji bramkowych, jednak przekłada się to na liczbę traconych bramek, przez niezabezpieczone sektory boiska. 

KS Tyniec - Pychowianka 4-7 (2-4)
Bramki dla Pycho:
Konik x2
Piotrowski x2
Piasek x3

komentarzy: 0
2021-04-03 12:58:38 - Pio
2021-02-19 10:10:59 - Pio
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Wieczysta11331100
2Victoria1124803
3Pycho1122713
4Opatkowianka1120623
5Dragoons1019613
6Rybitwy1118533
7Kaszowianka II1117524
8Albertus119308
9Grom118227
10Wawel114119
11Universum1100011
Opatkowianka - Pycho 1:2
Kaszowianka II - Grom 8:1
Wawel - Victoria 1:5
Albertus - Rybitwy 1:2
Rybitwy - Opatkowianka 1:1
Universum - Pycho 1:3
Kaszowianka II - Victoria 1:2
Opatkowianka Kraków - Pychowianka Kraków
1:2
2021-04-25 15:30:00 kolejka: 14
Jakub Piasek : 7
Tomasz Piotrowski : 6
Piotr Góral : 6
Marcin Trepa : 2
Konik Konrad : 2
Jakub Pałach : 1
Dariusz Siwek : 1
Rafael Vilas Boas : 1
Kamil Stepaniak : 1
Yurii Oliinyk : 1
Dmytro Storozhuk : 1
Jarosław Wojnar
skończy 51 lat
za 1 dzie
Yurii Maliborskyi
skończy 22 lata
za 9 dni
Rafał Krzyżkowski
skończy 21 lat
za 12 dni
Kamil Ulmański
skończy 30 lat
za 14 dni