baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2019-05-22 23:41:11 - Dzikson

W związku z tym że rozegranie środowego meczu z Gromem przekreśliła pogoda, mamy nadzieję że do soboty opady ustaną i mecz z aspirujacą do awansu Rzozovią dojdzie do skutku. Ostatni mecz, który odbył się w październiku był niezwykle emocjonujący i zakończył się co prawda naszą porażka ale tylko 2:3. Liczymy że tym razem też mocno powalczymy, a i może uda się sprawić niespodziankę i wywieźć z Borku korzystny wynik. Zapraszam wszystkich Pychofanów w sobotę 25.05.2019, punktualnie o 17.00 na boisko Borkowianka w Borku Szlacheckim.

Mapka do boiska:

https://www.google.com/maps/place/Borkowianka+Borek+Szlachecki,+32-020+Rzoz%C3%B3w/@49.9610043,19.7844054,16z/data=!4m2!3m1!1s0x4716674bffee3125:0x304d46656dead41e

Z Pycho pozdrowieniem 

komentarzy: 0
2019-05-21 20:21:04 - Dzikson

Niestety po raz drugi mecz z Gromem został odwołany. Miejmy nadzieję że trzeci termin będzie już ostateczny i przyniesie rozstrzygnięcie. Do trzech (oby) razy sztuka.

O kolejnym terminie poinformujemy Was jak tylko zostanie uzgodniony dzień i godzina. 

Słońca życzę!!! 

komentarzy: 0
2019-05-20 10:15:37 - Dzikson
2019-05-17 16:33:51 - Dzikson
2019-05-08 14:55:10 - Pio
2019-05-04 15:10:30 - Kasza
Treści zawarte na stronie Grupy "SKS Pychowianka Kraków" na portalu Facebook nie stanowią oficjalnego stanowiska Klubu SKS Pychowianka.
Ostatnio komentowane artykuły
2019-05-19 18:09:36 - ~PychoFan
2019-05-19 17:19:22 - ~Faber
2019-05-15 22:46:21 - ~Dzidek
2018-10-30 19:10:32 - ~Kasza
2018-10-29 20:50:02 - ~Wojo
2018-10-04 07:14:32 - ~Mały
2018-10-03 23:29:38 - Pio
2018-10-03 16:26:44 - ~Mały
2018-10-02 22:05:34 - ~Mały
L.p.DruzynaM.Pkt.Z.R.P.
1Pogoń20511703
2Borkowianka20461514
3Rzozovia19401315
4Kliny20401244
5Armatura19361135
6Trzebol19341117
7Piast Skawina1930937
8Rybitwy21236510
9Universum20205510
10Pozowianka18186012
11Pycho20164412
12Grom19144213
13Gajowianka II2441122
Rybitwy - Pozowianka 3:2
Borkowianka - Grom 9:0
Kliny - Gajowianka II 3:0
Pycho - Piast Skawina 1:4
Pycho - Pozowianka 2:4
Pogoń - Kliny 3:4
Rzozovia - Universum 5:1
Grom Kraków - Pychowianka Kraków
:
2019-05-22 18:00:00 kolejka: 19
Rzozovia Rzozów - Pychowianka Kraków
2019-05-25 17:00:00 kolejka: 23
Roman Gavlo : 7
Jakub Piasek : 3
Wojciech Zalas : 3
Artur Krasnoszczuk : 3
Krzysztof Bartos : 2
Jakub Drożdż : 2
Wojciech Solak : 1
Kamil Stepaniak : 1
Marek Leśniak : 1
Wiktor Matz : 1
Piotr Papież : 1
Piotr Papież
skończy 36 lat
za 5 dni
Jerzy Lorek
skończy 36 lat
za 9 dni
Rafał Krasny
skończy 30 lat
za 18 dni
Michał Zalas
skończy 26 lat
za 19 dni
Andrzej Siarkowski
skończy 45 lat
za 25 dni
Sebastian Łuszczek
skończy 28 lat
za 30 dni
Marek Leśniak
skończy 42 lata
za 30 dni