baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2023-05-24 14:25:24 - Pio
Pychowianka Kraków - Opatkowianka Kraków 0:2

Data meczu: 2023-05-21 16:00:00

Opis meczu

Kompletnie nie udał się niedzielny występ naszej drużyny. Pomimo wyraźnej różnicy pozycji w tabeli, na boisku nie było widać, że gospodarze są w grze o awans. Awans, który po porażce wyraźnie się oddalił.
Choć pierwsze minuty wskazywały, że może być dobrze, to niewykorzystana sytuacja 2x1 z bramkarzem gości długo była jedyną groźną akcją Pychowianki. Pycho utrzymywało się przy piłce, Opatkowianka ograniczała się do przesuwania, ale gospodarze w kluczowych momentach podawali piłkę niechlujnie, tam gdzie akurat spodziewał się bramkarz, a sami w obronie popełniali błędy, które pozwoliły na oddech Opatkowiance. Oddech i zadanie ciosów, które wybiły z rytmu naszą drużynę. Najpierw gol z rzutu wolnego spod lini bocznej okazał się skuteczny, a później niewymuszona strata w środku pola i gol z 20 metrów, który wydawało się, powinien być spokojnie złapany przez naszego golkipera. Dwie bramki w siedem minut, które podłamały Pychowinkę okazały się jedynymi, które licznie zgromadzona publiczność zobaczyła.
Pomimo zmian w składzie, ataków, strzałów, Opatkowiance do zachowania czystego konta wystarczyło ociążało przesuwanie się, bo Pychowianka cały mecz grała ospale i tylko w kilku akcjach była w stanie przyspieszyć. 
Pomimo wielu prób w drugiej połowie, nie udało się zaskoczyć bramkarza gości i trzeba było przyjąć kolejną, gorzką pigułkę na własnym stadionie. Porażka jeszcze nie przekreśla szans na awans, ale sprawia, że awans jest wyraźnie odległy, a w ostatnich kolejkach nasza drużyna nie zależy już tylko od siebie.
Pozostaje walczyć do końca!

Komentarze

Brak komentarzy
Galeria
Galeria niedostępna
Protokół meczowy
Bramki:
0:1 21 min
0:2 29 min

Żółte kartki:
.Zdebski 34 min
Y.Oliinyk 66 min
T.Wojdyła 87 min

Pychowianka:
D.Szcześniak
Y.Oliinyk
(77 min D.Siwek)
D.Dyba
K.Kuzyk
.Zdebski
T.Piotrowski
(45 min M.Matyjewicz)
T.Wojdyła
M.Konieczny
(45 min M.Trepa)
M.Pałach
(85 min .Balicki)
P.Nawrocki
K.Stepaniak
(77 min T.Rutkowski)

Widzów:
60