Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Pychowianka Kraków - Victoria Kraków 4:2

Data meczu: 2023-05-07 17:00:00

Opis meczu

Po środowej porażce najważniejsze było zdobyć trzy punkty.

Cel został wykonany i w zasadzie tyle autor powinien napisać o tym meczu. Wyraźna przewaga w pierwszej połowie, w której Pycho prowadziło grę i powinno zamknąć mecz, ale musieliśmy zagrać jak Pycho. Prowadzenie 1:0 i oddanie bramki, w wydawało się niegroźnych okolicznościach. Prowadzenie 2:1 i niepotrzebne dopuszczanie rywali do pola karnego. Gdy Nawrocki strzelił bramkę do szatni, wydawało się, że mecz jest zamknięty.

Otóż nie, na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli zbyt rozluźnieni i gra zaczęła się wymykać spod kontroli, choć Kamil Stepaniak podwyższył na 4:1 i Pychowianka miała trzy, cztery sytuacje, które powinny skończyć się golem, to po rykoszecie padła bramka dla gości. Później niedokładności przełożyły się na zagrożenie pod bramką Fabryczewskiego, ale drużyna z Pychowic oszczędziła sobie horroru i dowiozła prowadzenie 4:2 do końca meczu.