Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
2020-10-19 22:14:25 - Pio
Kaszowianka II Kaszów - Pychowianka Kraków 5:3

Data meczu: 2020-10-18 11:00:00

Opis meczu

To jak się układał przebieg spotkania, można określić mianem prawdziwego futbolu, dramaturgia, jakiej próżno szukać na codzień, podróż od ciężkiego knockdownu, po powrót do walki o zwycięstwo jak w filmach z Rockym, po porażkę na punkty.
Zaczęło się nieźle, od dobrych i groźnych ataków Pycho, jednak po kilku błędach inicjatywa przeszła na stronę Kaszowianki i gospodarze drenowali obronę przyjezdnych, głównie dzięki akcjom swojego kapitana. 1-0, 2-0 i dwie kontuzje do przerwy po stronie strat i kilka groźnych akcji, z obitym słupkiem pod bramką gospodarzy. I fenomenalne interwencje Fabryczewskiego - tak wyglądała pierwsza połowa. Po przerwie obraz miał się zmienić, jednak szybkie dwie bramki sprawiły, że mało kto wierzył, że tu coś można ugrać. I wtedy zobaczyliśmy w ataku Pychowiankę, która wie jak ma atakować i jest niezwykle groźna. Trafienia Stepaniaka, Piotrowskiego i Piaska sprawiły, że gospodarze mogli czuć zagrożenie. Dwa niewykorzystane karne Kaszowianki też zdawały się przemawiać za piłkarskim powiedzeniu o niewykorzystanych okazjach. Do tego wspomniany wcześniej Fabryczewski - to mogło się udać. Niestety, w szaleńczej pogonii za punktem nasza drużyna coraz częściej zapominała o obronie i jedna z akcji w końcówce meczu przypieczentowała zwycięstwo gospodarzy.
Zbyt łatwo tracone gole i kontuzje z pewnością mogą martwić, ale pogoń za Kaszowianką i liczne sytuacje podbramkowe dają powiew optymizmu. Nie wykorzystaliśmy co prawda okazji, by wskoczyć na miejsce i wylądowaliśmy na siódmej pozycji, ale wciąż pozostajemy w  grze. Trzeba walczyć, by nie stracić dystansu w ostatnich dwóch meczach jesieni.