Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
2020-10-11 10:52:56 - Pio
KS Rybitwy Kraków - Pychowianka Kraków 2:2

Data meczu: 2020-10-04 16:00:00

Opis meczu

W zeszły zmierzyliśmy z wiceliderem tabeli, drużyną Rybitw Kraków. Wynik 2:2 przed meczem mógł się wydać kuszący do zaklepania i jeden punkt mógłby wydawać się satysfakcjonujący. Po meczu jednak pozostał spory niedosyt. Nasza drużyna zagrała nierówny mecz i w pierwszej połowie chwile przewagi udokumentowała dwiema bramkami T.Piotrowskiego, jednak zawsze po golu in plus przychodziło rozluźnienie i to co ciężkim wysiłkiem drużyna wypracowała, szybko oddała rywalom i wynik do przerwy brzmiał 2:2. Odmieniona drużyna Pycho w drugich czterdziestu pięciu minutach zdecydowania przeważała, długo utrzymywała się przy piłce i nie pozwoliła Rybitwom na zbyt wiele. Do pełnego obrazu przewagi brakło gola i stąd niedosyt. Po drugiej połowie można było powiedzieć: dobra robota, to jest kurs, którym powinniśmy podążać. Musimy tylko poprawić skuteczność. Standardowo :)