Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
2020-09-05 19:46:37 - Pio
Pychowianka Kraków - Opatkowianka Kraków 3:0

Data meczu: 2020-09-05 17:00:00

Opis meczu

Aktualizacja 14.09.2020: wynik meczu został zweryfikowany jako walkower na korzyść Pychowianki z powodu występu nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości.

Piłka parzy!

Kibice, którzy mieli okazję oglądać ostatnie mecze Pychowianki musieli mocno zdziwić się postawą naszej drużyny, która sama wytąciła sobie z rąk atuty, dzięki którym jej gra była płynna i sporo działo się pod bramką rywali.
W sobotę gospodarze oddali incicjatywę Opatkowiance, a gdy tylko odzyskali piłkę, chcieli się jej jak najszybciej pozbyć, jakby parzyła.
Pychowianka dostosowała się do stylu gry Opatkowianki i próbowała zaskoczyć rywali długimi podaniami lub prostopadłymi piłkami, niestety nie przygotowując sobie wcześniej pola pod taką grę. Brakowało płynności w ataku i asekuracji w grze obronnej całej drużyny. Podsumowaniem pierwszej połowy, w której mimo wszystko mieliśmy więcej sytuacji bramkowych była bramka do szatni - strata w środku pola, brak asekuracji i przerwania akcji, a na koniec strzał nie do obrony 0-1.
W drugiej połowie oglądaliśmy tylko indywidualne zrywy naszych zawodników, bez wykorzystania naszej najmocniejszej broni - gry zespołowej. I tak waliliśmy głową w mur mając nadzieję na odwróćenie losów spotkania, aż do 81 minuty. W wydawało się niegroźnej sytuacji faul w polu karnym i gol kapitana gości, 0-2.
Nie tak miał wyglądać ten sezon.

Aktualizacja: Komunikat WG na stronie MZPN głosi, że mecz został zweryfikowany jako walkower na korzyść Pychowianki ze względu na udział w meczu nieuprawnionego zawodnika Opatkowianki. Zawodnik o którym mowa pojawił się na boisku w...90 minucie.