baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2019-10-06 15:31:57 - Pio
Bratniak Kraków - Pychowianka Kraków 1:0

Data meczu: 2019-10-06 11:00:00

Opis meczu

Dzisiaj musieliśmy uznać wyższość lidera, choć niedosyt przy porażce jedną bramką jest spory. Warto oczywiście podkreślić, że więcej sytuacji bramkowych mieli gospodarze i dzięki świetnej dyspozycji Fabryczewskiego tak długo był wynik remisowy, ale zaskoczeniem może być fakt, że lider swoje szanse stwarzał po kontratakach. Drugi fakt wart podkreślenia, to kolejne przetasowania w kadrze Pychowianki, roszady i długa lista nieobecności: Skoczek, Senkowicz, Góral, Bartos, Stepaniak, Laskowski, Grabarczyk, Szymczyk, Sokołowski, Liwoch, Miechówka. Druga jedenastka.

Początek spotkania to dobre ustawienie gości, z którym Bartniak nie mógł sobie poradzić. Nieśmiałe ataki gospodarzy były przerywane przed polem karnym, dzięki czemu zawodnicy ofensywni mieli sporo miejsca. Niestety kolejny raz gorące głowy i niedokładności przyczyniały się do tego, że zagrożenia pod bramką prawie nie było, za to coraz częściej zazębiały się kontry gospodarzy i coraz więcej pracy miał Fabryczewski, o czym wspomniałem na wstępie. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, z którego Pychowianka mogła być zadowolona.
Drugą połowę lepiej zaczął Bratniak, ale obrona Pycho w porę i skutecznie interweniowała. Niestety po jednym z groźnych kontrataków gospodarze wyszli na prowadzeniu, do dośrodkowania z prawej strony doskoczył napastnik i strzelając z ósmego metra, od poprzeczki umieścił piłkę w siatce. Napastnikowi gości pomogła interwencja naszego obrońcy, który blokując dośrodkowanie, skierował piłkę do strzelca bramki.
Chwilę później drugą i w konsekwencji czerwoną kartę otrzymał Piotrowski i gonić wynik musieliśmy grając w dziesięciu. Pomimo osłabienia to Pychowianka atakowała, a Bratniak się bronił, posyłając długie piłki na napastników, które nie przynosiły żadnego efektu...może poza czasem, który ucikał przyjezdnym. Zabrakło dokładnego podania i dokładności pod bramką rywali, zabrakło skutecznego strzału. Wynik meczu nie uległ już zmianie i seria trzech meczów bez porażki została przerwana.
Brawo drużyno za walkę i za postawienie się wyżej notowanemu rywalowi.

Komentarze

Brak komentarzy
Galeria
Galeria niedostępna
Protokół meczowy
Bramki:
1:0 67 min

Żółte kartki:
T.Piotrowski 50 min
T.Piotrowski 70 min
P.Fabryczewski 81 min

Czerwone kartki:
T.Piotrowski 70 min

Pychowianka:
P.Fabryczewski
W.Graboń
M.Banaś
P.Mrozek
D.Szcząchor
J.Pałach
T.Piotrowski
.Zaremba
J.Piasek
P.Cudek
(84 min M.Przybyło)
P.Piętak
(65 min M.Leśniak)

Widzów:
15