Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
2019-04-28 22:01:50 - Dzikson
Pychowianka Kraków - Pogoń Skotniki 2:9

Data meczu: 2019-04-28 17:00:00

Opis meczu

Przy fatalnej pogodzie przyszło nam rozegrać mecz z Pogonią Kraków. Wiedzieliśmy że przeciwnik jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, zwłaszcza że Pio miał do dyspozycji tylko 11 zawodników. Ku zaskoczeniu wszystkich zawodnicy Pychowianki walecznie stawiali czoła faworytom i po pierwszych 45 minutach był wynik 1:1, tak samo jak w czerwonych kartkach. Zawodnikami ukaranymi był Faber i Dybson. W drugiej połowie zabrakło sił koncentracji a i Pogoni wychodziło wiecej niż chyba sami chcieli. Worek z bramkami się szybko rozwiązał i Pogoń zaaplikował nam ich jescze 8, tracąc przy tym jedno trafienie. Ozdobą meczu była na pewno bramka dla Pycho, której autorem był Solo, ale myślę że trzeba podkreslić świetną pierwszą połowę naszej druzyny, dająca nadzieję że zaczyna być widac rekę Pio w boiskowych poczytnaniach drużyny.