Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
2018-09-05 22:10:43 - Pio
KS Rybitwy Kraków - Pychowianka Kraków 3:3

Data meczu: 2018-09-05 17:30:00

Opis meczu

Rzadko zdarzają się takie mecze jak ten przy ulicy Golikówka. Pychowianka prowadziła grę, ale zbyt łatwo traciła bramki, przez co trzy razy Pychowianie musieli gonić wynik. Goście mieli zdecydowanie więcej sytuacji, ale brakowało dokładności i skuteczności. Jeśli dodamy do tego dwie nieuznane bramki i niewykorzystany rzut karny, to mamy obraz meczu, który nie może satysfakcjonować przyjezdnych.

Bramki dla Pycho zdobyli Piasek, Wojtek Zalas oraz Gavlo.

Relacja na żywo

Dodano: 2018-09-05 17:56:26
17'
Z lekkim opóźnieniem rozpoczynamy relację. Do tej pory tzw. "mecz walki" :-) Ale na pewno my mieliśmy więcej sytuacji bramkowych.
Dodano: 2018-09-05 17:57:25
19'
No i klops.... Akurat w tym momencie gdy zaczęliśmy relację błąd Jara i napastnik Rybitw trafia źle wypiąstkowaną piłkę do pustej bramki.
Dodano: 2018-09-05 18:00:11
22'
Rzut wolny dla przeciwników z ok. 35 metra.
Dodano: 2018-09-05 18:01:17
22'
Po strzelonej bramce Rybitwy nabrały "wiatru w żagle". Chwilowa przewaga gospodarzy.
Dodano: 2018-09-05 18:02:34
23'
Przeszliśmy na połowę gospodarzy ale Syru postanowił wybić szybę u sąsiada. Tego, który mieszka 600 metrów od boiska.
Dodano: 2018-09-05 18:03:35
24'
Znowu strzał napastnika gospodarzy. Ten w przeciwieństwie do strzału Syra toczył się do bramki. Dokładnie 23 sekundy.
Dodano: 2018-09-05 18:05:17
26'
Rzut rożny dla gospodarzy ale skutecznie interweniuje Krzysiek Bartos.
Dodano: 2018-09-05 18:06:08
27'
Teraz z daleka uderza Bartos ale byt lekko i obok słupka.
Dodano: 2018-09-05 18:07:10
30'
Ależ była okazja !!!! Pio idealnie do Wojtka Zalasa, ten uderza z czuba ale niestety wprost w bramkarza.
Dodano: 2018-09-05 18:10:43
34'
Znowu świetne zagranie Pio i tym razem jest gol !!! Spokojnie i skutecznie (w końcu) akcję kończy "Piachu" !!! Debiutancki gol Kuby w Pychowiance.
Dodano: 2018-09-05 18:11:35
34'
Dorzucał Krasny na lewą stronę pola karnego. Nie udało się opanować piłki Wojowi.
Dodano: 2018-09-05 18:13:34
36'
Od dłuższego czasu przejęliśmy inicjatywę. Oby nie skończyło się to tak jak po przewadze w pierwszym etapie meczu.
Dodano: 2018-09-05 18:14:51
38'
No i prawie bym wykrakał. Błąd Pio w kryciu, trochę bilarda i piłka leciała w stronę samotnego napastnika gospodarzy. Na szczęście bez zagrożenia.
Dodano: 2018-09-05 18:17:11
42'
Wrzucał Wojo, nieostrożna interwencja obrońcy i niewiele brakowało do samobója ...
Dodano: 2018-09-05 18:19:45
45'
Kuba Drożdż świetnie rozpędził się po prawej stronie ale wrzutka zupełnie nieudana.
Dodano: 2018-09-05 18:21:22
45'
Koniec pierwszej połowy. Momenty naprawdę niezłej gry ale również sporo nieuważnych zagrań po których robiło się groźnie pod naszym polem karnym.
Dodano: 2018-09-05 18:28:53
46'
Zaczynamy drugą część gry. Romek Gavlo siedzący na ławce wygląda na głodnego gry...
Dodano: 2018-09-05 18:29:57
47'
Trener chyba czyta relacje.... Komunikat był prosty: "Roman grzej się..."
Dodano: 2018-09-05 18:33:41
51'
Pycho ładnie, spokojnie i dokładnie rozgrywa piłkę. Niestety bez efektu w postaci zagrożenia bramki Rybitw.
Dodano: 2018-09-05 18:36:39
54'
Bardzo, bardzo ładna kombinacyjna akcja Pio i Piaska... Kuba podjął fatalną decyzję przyjmując zamiast uderzać z pierwszej piłki.
Dodano: 2018-09-05 18:39:19
57'
Roman gotowy do wejścia. Zmieni Papaja. Wojo cofnie do obrony a "Synuś" zajmie miejsce na lewej pomocy.
Dodano: 2018-09-05 18:40:22
58'
Świetna akcja Bartosa, niezłe dośrodkowanie ale żaden z naszych zawodników nie dołożył głowy.
Dodano: 2018-09-05 18:41:05
58'
Niestety 2:1 dla Rybitw. Zagranie na przedpole i napastnik nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.
Dodano: 2018-09-05 18:41:42
59'
Bardzo szkoda bo od 30 minuty właściwie gospodarze nie mieli nic do powiedzenia.
Dodano: 2018-09-05 18:44:15
61'
Jeeeest !!!! 2:2 !!! Cudowne zagranie Syra. Podniósł piłkę, która minęła linię obrony a fantastycznym wolejem w prawe okienko popisał się Wojtek Zalas !!!
Dodano: 2018-09-05 18:44:28
62'
Rzut karny dla nas !!!!
Dodano: 2018-09-05 18:45:01
62'
Krasny szykuje się do strzału. Do trzech razy sztuka !
Dodano: 2018-09-05 18:45:47
63'
Jezus Maria.... Nie ma gola. Strzał w kierunku lewego słupka ale zbyt lekki i bramkarz odbił piłkę.
Dodano: 2018-09-05 18:46:36
64'
Po rzucie rożnym świetnie wyszedł do głowy Roman ale strzał minimalnie obok słupka. To była świetna okazja.
Dodano: 2018-09-05 18:51:51
69'
Krasny z wolnego wprost w bramkarza.
Dodano: 2018-09-05 18:53:23
70'
Piłka w siatce ale niestety Michał Zalas zagrywał zza linii końcowej.
Dodano: 2018-09-05 18:56:34
73'
Przeważamy ale niestety bez efektów...
Dodano: 2018-09-05 18:59:28
76'
Znowu pierwsza akcja od kilkunastu minut Rybitw i gol.... Masakra. 3:2 dla gospodarzy.
Dodano: 2018-09-05 19:06:20
83'
3:3 !!! Świetny strzał Romana Gavlo. Wcześniej nawinął obrońcę i znakomicie na spokoju przymierzył po długim słupku.