Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2021-04-22 12:41:02 - Pio

Ostatni sparing z wynikiem dodatnim

W niedzielne popołudnie Pychowianka pojechała do Tyńca na ostatni sprawdzian przed wiosennym startem ligi.
Mecz z KS Tyniec nie dał jednoznacznej odpowiedzi w jakiej dyspozycji jest nasza drużyna, ale wynik 7-4 (4-2) i spora liczba sytuacji podbramkowych potwierdziła ofensywny styl Pychowianki z całego okresu przygotowawczego. Szybkie skoki pressingowe i przenoszenie ciężaru gry na połowe rywala, to główne założenia taktyczne z pierwszej połowy, które sprawiały rywalom spore problemy.
Początek drugiej połowy to przewaga gospodarzy, którzy wykorzystywali błędy Pychowianki przy zmianie ustawienia z 1-4-4-2 na 1-3-5-2. Utrata kontroli nad spotkaniem została zniwelowana, gdy drużyna wróciła do wyjściowego ustawienia i znów sporo działa się pod bramką rywala.
Z pewnością przed ligą cieszy siła ofensywna i liczba stwarzanych sytuacji bramkowych, jednak przekłada się to na liczbę traconych bramek, przez niezabezpieczone sektory boiska.

KS Tyniec - Pychowianka 4-7 (2-4)