baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2021-03-02 08:18:34 - Pio

Zwycięstwo w dobrym stylu. Dragon Szczyglice - Pychowianka Kraków 1-3 (0-1)

W drugim meczu kontrolnym zmierzyliśmy się z Dragonem Szczyglice, który na codzień występuje w krakowskiej A-klasie i na półmetku obecnego sezonu zajmuje 11 miejsce w tabeli.

Spotkanie z wyżej notowanym rywalem układało się wyjątkowo dobrze, a ofensywnie nastawiona drużyna Pycho od początku narzuciła swój styl gry i stwarzała zagrożenie pod bramką rywala. Próba szybkich odbiorów piłki zaskakiwała drużynę ze Szczyglic i napędzała Pychowiankę.

Swoją przewagę w spotkaniu udokumentowaliśmy bramkami Kamila Stepaniaka, Kamila Krajewskiego i Piotra Górala (z karnego). Dragon odpowiedział jednym trafieniem i mecz zakończył się wynikiem 3-1.
Pychowianka kolejny raz miała za zadanie szybkie przejścia z fazy ataku do obrony i agresywny odbiór piłki i trzeba przyznać, że funkcojonowało to dużo lepiej niż w pierwszym sparingu i poza strzelonymi bramkami, przekładało się na dużą liczbę sytuacji podbramkowych.

Ciekawostką z niedzielnego spotkania jest fakt, że dostępu do bramki Pychowianki w obu połowach strzegli bramkarze Dragona i za ich postawę należą się brawa, bo wielokrotnie ratowali nasz team przed utratą bramki i pomogli w odniesieniu pewnego zwycięstwa.

Komentarze

Brak komentarzy