Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
2020-09-16 00:03:56 - Pio
Pychowianka Kraków - Dragoons Kraków 1:2

Data meczu: 2020-09-13 16:00:00

Opis meczu

Początki tworznia drużyny w nowym sezonie znów nie należą do najłatwiejszych, bo choć poprawiliśmy grę od meczu z Opatkowianką, to zapłaciliśmy karę za indywidualne błędy, paradoksalnie w chwilach, gdy to nasza drużyna przejmowała inicjatywę.
Początek meczu zdecydowanie należał do gości, a nasza drużyna popełniała błędy sprzed tygodnia, gdy nie chciała utrzymywać się przy piłce. Tę część męczu podsumowała kapitalna interwencja Fabryczewskiego przy strzale w okolicy okienka bramki. I gdy Pychowianka przejęła inicjatywę i zaczęła stwarzać zagrożenie pod bramką rywali, to przydarzył się prosty błąd przy wyprowadzaniu akcji, w następstwie którego był faul w polu karnym i gol z jedenastu metrów. 0-1 do przerwy.
W drugiej połowie ataki Pycho zdawały się zwiastować wyrównującą bramkę, jednak brakowało skuteczności i dokładności pod bramką rywali. Piłkarskie porzekadło o niewykorzystanych okazjach raz jeszcze potwierdziło swoją słuszność i po drugim rzucie karnym Dragoonsi podwyższyli prowadzenie. Widać jednak było, że goście nie czują się zbyt pewnie przy Praskiej i od kiedy tylko mogli grali na czas i opóźniali grę, a Pychowianka rzucała wszystkie siły, by gonić wynik. Kibice czekali długo, ale się doczekali. Kamil Stepaniak kolejny raz wpadł w pole karne, odważenie między trzech zawodników i został sfaulowany. Jedenastkę pewnie wykorzystał Piotr Góral, ale brakło czasu, by zdobyć choćby punkt.
Widać poprawę w grze i miejmy nadzieję, że wyniki wkrótce się poprawią.