baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2019-11-08 21:36:27 - Pio

Na koniec z liderem. Pychowianka Kraków - Fairant Kraków, sobota godzina 13:00.

Nie graliśmy jeszcze w tym sezonie meczu, do którego mogliśmy podchodzić ze spokojem i na luzie. Pierwsze mecze to było sprawdzanie drużyny, na co stać zawodników, budowanie teamu, walka o pierwsze punkty, pierwsze zwycięstwo, odbijanie się od dna, szukanie wiary we własne siły.

Jutro zagramy z drużyną, która rywali rozstawia po kątach, która mając jeden mecz mniej od Pychowianki, ma dwa razy więcej punktów, blisko pięć razy więcej strzelonych goli i o sześć mniej strzelonych. Jak rozwiązuje worek z bramkami, to od razu jest to dostawa hurtowa. I z drugiej strony my, którzy mozolnie budowaliśmy pewność, zaliczyliśmy spotkanie z dnem tabeli i szukaliśmy sposobu na bardziej ofensywny i skuteczny styl gry.
Na papierze zdecydowanym faworytem jest Fairant, w dwóch potyczkach sparingowych zresztą też wygrali z Pychowianką po 1:0, a jednak nikt w obozie gospodarzy nie myśli o innym rozwiązaniu, niż walka o trzy punkty.
Trzy ostatnie zwycięstwa w lidze sprawiły, że jesteśmy gotowi, żeby sprawdzić się z faworytem obecnego wyścigu do awansu i pokazać, że na wiosnę chcemy rozdawać karty.
Wynik pozostaje sprawą otwartą, ale z Pycho płynie jasny przekaz: jutro będzie ciekawie.

Serdecznie zapraszamy na Praską i zachęcamy do wspierania naszej drużyny.

09.11.2019 Pychowianka Kraków - Fairant Kraków 13:00, ul. Praska 61A, stadion Tramwaju Kraków.

#WszyscyNaPycho!

Komentarze

Brak komentarzy