baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2019-08-11 20:37:38 - Pio

Wygrali lepsi. Orzeł II Bębło - Pychowianka 2-1 (0-0)

Początek meczu zapowiadał, że czeka nas wyrównane spotkanie, jednak od 23 minuty gospodarze przejęli inicjatywę i raz po raz przeprowadzali groźne ataki na bramkę Pychowianki. Zawodnicy Orła długo byli nie skuteczni i tylko dzięki temu na przerwę nie schodzili z prowadzeniem. Druga połowa rozpoczęła się podobnie, jednak dzięki nieskuteczności oraz bardzo dobrej postawie bramkarza, który gościnnie wsparł naszą drużynę, wynik nie ulegał zmianie. Jednak po zagraniu za linię obrony i rzucie rożnym Orzeł dopiął swego, objął prowadzenie i szybko je podwyższył.
Pychowianka wszystkie swoje szanse zaprzepaszczała głównie przez niedokładność, niewymuszone straty i próby indywidualnych akcji.
Dopiero pod koniec meczu akcje Pycho nabrały płynności i po dobrej akcji zespołowej, dryblingu i centrze Stepaniaka, Piasek stanął przed doskonałą szansą, której nie zmarnował.
To nie był dobry mecz Pychowianki i zasłużone zwycięstwo gospodarzy, którzy piłkarsko zaprezentowali się lepiej. Nasza drużyna pojechała do Bębła w sile dwunastu zawodników, wśród których był bramkarz, który był naszym najlepszym zawodnikiem.
Orzeł II Bębło - Pychowianka 2-1 (0-0)
Bramka dla Pycho: J.Piasek

Komentarze

Brak komentarzy