baner
Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2018-11-27 12:15:27 - Pio

#PychoTrenuje

Czas jesienno-zimowy od końca rundy jesiennej do wznowienia rozgrywek na wiosnę to niemal pół roku.
Pół roku, które trzeba przeżyć/przetrwać i pozostać sprawnym. Oczywiście, zimą zawsze jest okres przygotowawczy i zawodnicy wznawiają treningi, wracają do żywych i wypatrują początku ligowej wiosny.
Jednak chyba każdy się zgodzi, że zimowa przerwa w rozgrywkach to dla kibiców i zawodników niższych lig najgorszy okres.

Brak rozgrywek, meczów i adrenaliny, okazji do spotkań towarzysko-sportowych też jakby mniej i jeszcze te zimowe przygotowania - najcięższy okres w skali roku.
Zastanawiałem się jak ten czas można uatrakcyjnić, zarówno dla zawodników jak i kibiców, którym też tęskno za rozgrywkami, i dla całej społeczności, której Pychowianka i Pychowice są bliskie. Doszedłem do wniosku, że nie ma lepszego sposobu niż forma, która towarzyszy nam od lat, która napędza, motywuje i może sprawić, że zima nie będzie kolejnym dłużącym się okresem w kalendarzu (nie)piłkarskim.
Rywalizacja, współzawdonictwo i wzajemne nakręcanie się do osiągania wyników, do ruszenia czterech liter sprzed monitora i telewizora, czy w końcu zachęcanie przyjaciół, bliskich i znajomych do aktywności fizycznej, niezależnie od tego jaki sport i jaka aktywność sprawia nam przyjemność. Możesz biegać, pływać, jeździć na nartach, desce, rowerze, grać w piłkę, w kosza, siatkę, uczęszczać na zajęcia fitness, na siłownię, możesz chodzić po górach, trenować w domu, spacerować, tam gdzie Cię nogi poniosą itd.
Chodzi o aktywne spędzanie czasu i zachęcanie innych do ruchu w każdej jego formie.

I to jest klucz do zabawy, którą chciałbym wszystkim zaproponować.
Od pierwszego grudnia 2018, do pierwszego meczu Pychowianki w rundzie wiosennej wrzucajcie na fb lub tt opisy, zdjęcia, filmy i screenshooty z waszych aktywności dopisując hasło z tytułu artykułu: #PychoTrenuje.

Dołączajcie, będzie dobra zabawa!

Komentarze

Brak komentarzy