Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
2018-09-23 21:04:14 - Pio
Pychowianka Kraków - Grom Kraków 2:1

Data meczu: 2018-09-23 16:30:00

Opis meczu

Długo kibice i zawodnicy czekali na pierwsze zwycięstwo w sezonie, bo aż do szóstej kolejki. Mecz z Gromem jednak nie należał do łatwych, bo o ile w pierwszej połowie to Pychowianka dyktowała warunki i wyszła na prowadzenie po premierowym trafieniu Kuby Drożdża, to w drugiej połowie stroną przeważającą byli zawodnicy Gromu. Pychowianka co prawda podwyższyła na 2:0 po rzucie karnym podyktowanym na Wojtku Zalasie i pewnym uderzeniu z jedenastu metrów Romana Gavlo, ale oddała inicjatywę przyjezdnym i do końca meczu drżeliśmy o wynik.
Trzy punkty zostają jednak przy Praskiej i tylko to się dzisiaj liczy.

Pojedynek z Gromem był ostatnim meczem na ławce trenerskiej Marka Zalasa, który po ostatnim gwizdku pożegnał się z drużyną i życzył jej powodzenia w dalszej części sezonu.

Serdecznie dziękujemy za wkład w budowę drużyny, poświęcony czas, zaangażowanie i przede wszystkim ratunek i konsolidację zespołu, gdy przeszło trzy lata temu przychodził do Klubu w trudnym czasie dla Pychowianki.

Dziękuję Trenerze, życzę powodzenia i do zobaczenia!