Nr konta bankowego: 32 1090 1665 0000 0001 3140 2240
Strefa członkowska
2018-02-18 22:09:13 - Pio

Grała tylko jedna drużyna. Pychowianka - Zwierzyniecki 0-8 (0-1)

W trudnych zimowych warunkach i z mocno łatanym składem mierzyliśmy się z A-klasowym Zwierzynieckim. Całe spotkanie przewagę mieli goście i do przerwy prowadzili skromnie, choć zasłużenie 1-0. Po zmianie stron wszystko co funkcjonowało w naszej grze posypało się jak domek z kart. W moment zrobiło się 4-0 i drużyna dosłownie się posypała. Część zawodników mogła zagrać tylko 45 minut, co sprawiło, że zgłaszane kontuzje kolejnych zawodników w naszym obozie powodowały grę w osłabieniu. Najpierw w dziesięciu, później w dziewięciu. Lepiej dysponowani goście wykorzystali to bezwzględnie dziurawiąc obronę prostopadłymi podaniami i kolejnymi golami. Przy 0-7 kolejna kontuzja i czwile potem ustalony wynik na 0-8 z drugiego w tym meczu rzutu karnego. Jak do obrazu klęski dodamy fakt, że w meczu wystąpiło łącznie czterech nowych zawodników, to nieobecni zawodnicy wystawili sobie fatalną laurkę. Gorszą niż wynik i gra w sobotnim sparingu.